Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki kell fizetnem az utánvételi...

Ki kell fizetnem az utánvételi díjat?

Figyelt kérdés
Egy foxpost automatába rendeltem egy magánszemélytől 20.000 forint értékben egy csomagot, de nem tudtam átvenni, mert házikaranténba kerültem. Ki kell fizetnem ennek ellenére az 1.500 forintos szállítási díjat?
2021. febr. 26. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem illene. Ha te nem tudtál elmenni, akkor meg kellett volna kérned valakit.
2021. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem.

Utánvéttel rendeltél és csodálkozol, hogy többe kerül, plusz díja van?

2021. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem csodálkozom hogy plusz díja van, tudok róla, csak meg kell valahogy azt a plusz (szálitási díjat) térítenem?
2021. febr. 26. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze!
2021. febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"foxpost automatába rendeltem egy magánszemélytől 20.000 forint értékben egy csomagot, de nem tudtam átvenni, mert házikaranténba kerültem."


Magánszemély... Nem cég, nem vállalkozás - nem tudja leírni a veszteséget, neki az kemény pénzbe kerül, hogy feladta Neked, megbízott benned, Te meg nem vetted át. NEM Ő tehet róla, hogy nem vetted át. Értem én, hogy házikarantén, stb., de az eladó erről nem tehet. Haszna nem lett, kára viszont igen. Úgy lenne korrekt, ha kifizeted az Ő veszteségét, hiszen Ő korrektül járt el.

2021. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!