Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SZÉP kártyámon rengeteg pénz...

SZÉP kártyámon rengeteg pénz maradt tavalyról, és idén is nő. Hol tudnám elkölteni, hogy ne menjen kárba, és ne kelljen fizetnem utána?

Figyelt kérdés
Utazásra nyilván nem. Budapest.

2021. febr. 26. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell fizetned utána.
2021. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Fizetni nem kell utána, csak egy picit levonnak majd. Szinte minden városban van legalább 1 bolt, ahol elfogadják rendes élelmiszerre is, Bp ne lenne? A sajttól kezdve az ecetes gyöngyhagymáig bármit vehetsz belőle, ami élelmiszer.
2021. febr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Rendelj ételt.
2021. febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Szabadidő zsebre én vettem egy bicajt, vendéglátás zsebből meg hentesárut szoktam venni.
2021. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

"Utazásra nyilván nem"

Pedig szerintem, ha az év második felére foglalsz szállást, akkor simán el lehet arra is költeni.

DE! azt írod, tavalyról maradt - nos úgy tudom, 2 éven belül kell elkölteni, tehát a tavalyi még simán jó 2022 májusig.

Amúgy meg egyszerűen nézd meg a keresőben a Szép kártya elfogadó helyeket - biztosan találsz olyant, ami Neked is jó, pl. mint amiket fentebb írtak.

(bár nekem lenne ilyen gondom... :-) )

2021. febr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

Én például a szálláson lévőből vettem már utalványt is, aminek hosszabb volt z érvényességi ideje, mint a szép kártyának.

Szabadidővel bicikliszervízben fizettem.

De ha tavalyról is csomó maradt (ami amúgy jövőre jár le), miért kértél idén is ugyanarra a zsebre? Egyáltalán melyik zseb és mekkora összegről van szó?

2021. febr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!