Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a feladó ajánlottan rossz...

Ha a feladó ajánlottan rossz házszámra küldött nekem egy levélként feladott cuccot, akkor mi a teendő? Szólnom kell a postának vagy keressem fel azt a címet, ahova rosszul címezte?

Figyelt kérdés
Várok egy levélként feladott cuccot, amit a küldő rossz házszámra küldte ajánlott levélként (zöld ajánlott cetli tudod). Minden passzol csak a házszám nem. Azt írta, hogy majd szól a postásnak, de ettől nem lettem nyugodtabb. Elvileg személyi kell a levél átvételére, ha ajánlott küldemény (jelen esetben). De mi a legrosszabb forgatókönyv ami előfordulhat? Mit csináljak?

2021. márc. 1. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mekkora a csomag?
2021. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
100g és nem csomagként lett feladva hanem levélként.
2021. márc. 1. 22:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt bedobják a postaládába
2021. márc. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 BlackSword ***** válasza:
0%

Ajanlott levelet, postaládába??? Hármas, ezt honnan szedted???


Mekkora az az ajánlott levél??? Vastagsága???

2021. márc. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

BlackSword, kicsit le vagy maradva, covid ürügyén érintésmentes kézbesítés van


[link]

2021. márc. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Legrosszabb forgatókönyv? Szerintem te is sejted. Átveszik a címhelyen.. vagy visszaküldik a feladónak címzett ismeretlennel. Ugyanis azon a címen ismeretlen vagy. Nagyvárosban laksz? Kisebb településen vagy falun megoldható ha a körzeti postád felhívod, hogy történt egy ilyen hátha figyelemben tudják tartani. Esetleg ügyfélszolgálatot hívd fel, mit tudsz tenni.
2021. márc. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 BlackSword ***** válasza:
0%
Érintésmentes, de nem azonosításmentes... csak a pda-t nem kell aláírni, de átvenni, át kell...
2021. márc. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt javaslom, hogy mondd meg a postának, én az elmúlt 4-5 évben nem írtam alá ajánlott levél után semmit, ha az befért a postaládámba, postás simán bedobta
2021. márc. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tavaly több ajánlott levelet úgy kaptam meg a járványhelyzet miatt, hogy vagy be volt dobva a postaládába, vagy becsöngetett a postás és a kezembe nyomta, de meg sem kérdezte ki vagyok, vagy csak értesítőt hagyott, de amikor mentem átvenni, ott nem kértek el tőlem semmilyen azonosító okmányt, szóval akárki átvehette volna helyettem. :( Amióta itt a járvány, azóta így megy a kézbesítés... :( Semmilyen garancia nincs rá, hogy az kapja az ajánlott küldeményt, akinek szól.
2021. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Végül megkaptad?
2022. ápr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!