Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen platformon a legolcsóbb...

Milyen platformon a legolcsóbb bitcoint vásárolni?

Figyelt kérdés
Revoluton 2.5 százalékos tranzakciós díj van, amit eléggé sokallok.

2021. márc. 3. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Meg ott igazából nem is tudsz bitcoint venni.


Coinbasen ilyen árak vannak:


If the total transaction amount is less than or equal to $10, the fee is $0.99 | €0,99 | £0,99 | C$.99


If the total transaction amount is more than $10 but less than or equal to $25, the fee is $1.49 | €1,49 | £1,49 | C$1.49


If the total transaction amount is more than $25 but less than or equal to $50, the fee is $1.99 | €1,99 | £1,99 | C$1.99


If the total transaction amount is more than $50 but less than or equal to $200, the fee is $2.99 | €2,99 | £2,99 | C$2.99


Ha kártyáról utalsz be méghúzósabb. Nekem 150 eurós beutalásra több, mint 7 eurót vont volna le.


Binance-en jobb árak vannak, de engem lehúztak azok a férgek. Próbaként beutaltam 15 eurót (29 cent volt a tranzakciós költség) kártyáról, de nem fogadta el a tranzakciót, a pénzt viszont levonta. Hiába írtam a supportnak csak sablon üzeneteket kapok. Mondjuk ez múlt hét pénteken történt, szóval még reménykedek, hogy visszakapom a pénzem.


Coinbasen viszont ment minden simán. Kártyás vásárlás SEPA beutalás, kiutalás.

2021. márc. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Revoluton nem is kapsz csak indexet amit nem tudsz kiutalni.

Keressél valakit aki adna el, és vegyél kp-ra árfolyamon.

2021. márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Coinbase prot javaslom
2021. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!