Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elektronikusan telefonszámlát...

Elektronikusan telefonszámlát (Telenoros) hol lehet még befizetni személyesen, ami nem zár be 8.-ától és nem kell hozzá bankkártya?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Látom nem adod fel :D Próbáld meg befizetni mondjuk a telenornál (nem, az nem zár be).
2021. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

LÁtom te nem adod fel, az előzőnél válaszoltam :)

Hagyj már te békén!


Az is szolgáltatás, és mondták h MINDEN szolgáltatás bezár. NEM ÉRTED? :D


Van itt értelmes ember?? Az elmúlt napok tapasztalatai alapján igen kevés :D

2021. márc. 4. 15:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, minden szolgáltatás bezár. Nyilván így lesz. Szóval nem lesz se áram, se víz, se internet, se telefon, se szállítás, se semmi? Ezt komolyan gondolod? Ne legyél már ennyire ostoba kérlek... Le lett írva, hogy el lett baszva a bejelentés, nem zárhat be minden szolgáltatás, mert akkor meghal az ország.
2021. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]

Na akkor ki a hulye? Nemcsak nekem jutott ez eszembe.

2021. márc. 4. 15:24
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tiszta nekem a kérdés... elektronikus számlát nem elektronikusan fizetünk? :D

Amúgy posta, netszolgáltató valószínűleg nyitva lesz, az általad linkelt cikk is úgy kezdődik, hogy "Akár". Ez nem jelenti azt, hogy biztosan.

Ma este vagy holnap remélhetőleg tisztázódik, nekünk is fontos lenne hogy bökjék ki végre hogy mire gondolt a költő, mert ez a mai bejelentés egy katyvasz....

2021. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki a hülye? Az, aki az előtt veri a nyálát, hogy bármiféle hivatalos dolog megjelent volna erről. Majd ha lesz közlöny, amiben benne lesz a rendelet, akkor lehet majd háborogni.
2021. márc. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6/6-os hozzászóló

Nem érdekelsz, hiába provokálsz :D


5/6 os válaszoló

Lehet hogy rosszul fogalmaztam, úgy szoktam, hogy elmegyek az Inmedio-hoz, mondom h telefonszámlát fizetnék, odaadom a pénzt, az ürge átutalja, aláírom, megjön az sms, kész :)


Sajnos az "akár"ban mindkét lehetőség benne van, ezért aggódom emiatt.


Valóban jó lenne egy tiszta, értelmes nyilatkozat, mert a mai eléggé összeszedetlen volt.

2021. márc. 4. 15:44
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Na látod, ma is tanultam valamit, nem is tudtam hogy ilyet lehet.

"Valóban jó lenne egy tiszta, értelmes nyilatkozat, mert a mai eléggé összeszedetlen volt." - Abszolúte egyetértünk ebben.

2021. márc. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mindig tanul az ember :) Azt még elfelejtettem írni, hogy megmondod a számod az eladónak és úgy tudja megcsinálni, nem bankkártyásan. :)
2021. márc. 4. 15:47
 10/12 anonim ***** válasza:
#7 - ez egyáltalán nem provokálás. Feltettél egy kérdést - még ha költőinek is szántad - amire én válaszoltam. Ennyi.
2021. márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!