Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a választás adott lenne...

Ha a választás adott lenne csóró budapesti, vagy módosabb vidéki lennél 25 millió ft ból?

Figyelt kérdés

Adott egy kb 25 m ft értékű ingatlan meg vagy 5 m ft készpénz is.


Mivel nincs diplomám, csak pár okj vizsga, gépkezelői vizsgák, jogsi, így jelenleg budapesten nettó 140-280 ezer ft közötti jövedelemmel számolhatok a munkákat illetően.


Viszont a lakásom meglehetősen lepukkant, ráadásul társasházi, még kert sincs.


(Lediplomáznék én, de nem várok tőle nagy csodát, viszont vagy 5 évembe telne legalább)


Érdemesebb lenne vidéken újrakezdeni 40 évesen?



2021. márc. 9. 16:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Mivel világ életemben vidéken éltem (nagyvárosban) így az utóbbi.
2021. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 alletta ***** válasza:
100%

laktam Budapesten, most pesttől kb. 15 km-re lakom.

kertes családi ház mindenképp, már nem mennék vissza pestre.

2021. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
140 és 280 közt azért elég nagy a különbség... Utóbbiból saját ingatlanban, hitelmentesen ha nem is fényűző módon, de el tudsz azért lenni kényelmesen.
2021. márc. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Hát a 140 és a 280 úgy értendő, hogy munkajellegétől, óraszámtól stb függően, de átlagban budapesten a nem diplomás nettó órabérek 800-1400 ft között vannak, beosztástól, munka jellegétől függően, szóval ezzel lehet számolni a többi meg a szorzótábla, túlórák, magasabb havi óraszám , munkaidőkeret stb.


Másodállással kereshetek én havi nettó 500 at is, csak életem nem lesz mellette...

2021. márc. 9. 16:37
 5/20 A kérdező kommentje:

Csak ugye még azt hozzátenném, hogy ez vidéken sem annyira kevesebb, hogy megérje pesten lakni.


Alapból csak a közösköltségem egy huszas, és mindenki mindenbe beleszól /ellenőriz /agyonszabályoz, kert sincs,


Leshetem az akciókat ha spórolni akarok...

2021. márc. 9. 16:47
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken is tudsz munkát vállalni vagy egy megyeszékhelyhez közeli településről be is járhatsz.
2021. márc. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Attól még nem leszel módos, hogy van egy 25 milkós ingatlanod meg amire elvered az 5 milliót, hanem a bevételeidtől.
2021. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Meg mi számít vidéknek nálad, mert van akinek már Budaörs is vidék...
2021. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem is 25 millából vennék ingatlant, kb a feléből...

Nézted az ingatlanárakat mostanság? 10-14 milliókért már elég jók vannak.



"Ilyen attitűddel jó lesz neked vidéken valami zsák faluban. Ott te lehetsz a király a semmire."


Mert? Bp-n mi van? Adók, arabok, cigányok meg kínaiak?

Vagy a farokméregetés minden piroslámpánál?


Tiszta balkán, és még lepukkant a környezet is!

A rengeteg csövesről már nem is beszélve...

2021. márc. 9. 20:01
 10/20 A kérdező kommentje:
Levegő is szar, szagolhatod a rongytüzelő romálékat, vagy a kanálisszagú dunát csepeltől újpestig...
2021. márc. 9. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!