Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri most befektetni Bitcoinba?

Megéri most befektetni Bitcoinba?

Figyelt kérdés

Sziasztok először is szeretném leszögezni hogy kezdő vagyok ebben a témakörben és nem nagyon értek ehhez, viszont szeretnék.


Coinbase oldalon szeretnék Bitcoint venni kb 100 euróért és a kérdésem az hogy meg éri-e ennyiért vagy inkább hagyjam? Az oldalról is írjatok véleményt aki már régebb óta ismeri. Továbbá szívesen várok olyan infókat, hogy mit és hogyan kéne így kezdőként tudnom és csinálnom ezzel kapcsolatban.


Köszönöm a válaszokat előre is.



2021. márc. 13. 23:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Munka mellett nincs időd olvasni? Magyarul az iskola elvégzésétől kezdve nyugdíjas korodig, 40+ éven keresztül soha egy könyvet nem fogsz elolvasni? Az nem semmi.
2021. márc. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Anno amikor eloszor vettem akkori 3800 dollaros rekord arfolyamon vettem. Akkor is megerte most is megeri, ezutan is megfogja erni. Ez a jo a bitcoinba, veges mennyiseg van, amkg az emberek kabzsik mohok es penzt akarnak addig ennek felfele fog menni az ara
2021. márc. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Binancet ajánlom, ott viszonylag alacsony fee-vel más kriptokat is vehetsz
2021. márc. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!