Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Futárok valóban milliomosok...

Futárok valóban milliomosok lettek mostanában? Ma nyilatkozott az egyik, hogy 800 ezer Ft-t keresnek. Ennyire ömlik a pénz az emberekhez manapság a legtöbb iparágban?

Figyelt kérdés

2021. márc. 14. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Úgy néz ki a következő sláger a futár lesz a programozó-fodrász-burkoló után. :D
2021. márc. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Mint ismeretes, számos bolt bezárt, az éttermek is csak elvitelre árulhatnak ételt. Ezért pörög a kiszállítás. Amint normalizálódik a helyzet, vissza fog esni az áruszállítás.
2021. márc. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Csomagszállító és futárcégek most kaszálnak, az biztos. Életemben nem rendeltem annyit összesen a netről, mint az elmúlt egy évben.
2021. márc. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Az biztos, hogy a futárok most nem unatkoznak. Hogy a fizetésük mekkora, azt nem tudom.

De azt tudom, hogy volt nemrég egy kérdés itt a gyk-n, ahol szóba került a jatt (borravaló). Én bevallottam, hogy alkalmanként 2-300 forintot szoktam jattolni a futárokank, mert így tartom részemről okésnak.

Durván lepontoztak!

Ha valóban ez a magyar átlag, hogy a többség nem szokott jattolni a futároknak, akkor szerintem fizetésből nincs meg az a 800.000 havonta.

2021. márc. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként oké. hogy sokkal több a kiszálíltás, de a futárnek is csak 24 órából áll egy napja, ugyan úgy mint máskor.
2021. márc. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Már látom is magam előtt a sok kismamát, akik a magukra erősített csecsemővel járják az utakat, az igazán tökösek bringával.
2021. márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Látva a 4-es válasz lepontozását, ezek szerint tényleg nem nagyon jattolnak a futároknak. :-)

Kérdező, ezek szerint a futárok a közelében sincsenek a kérdésedben megfogalmazott összeghez.

2021. márc. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem a futárok keresnek többet, hanem a cég amelyik alkalmazza őket, a futár ugyan úgy keveset kap és belekalkulálják a borra valót. Kb semmit nem emelkedett a fizetésük, de a cég forgalma 5x akkora lett 1 év alatt. Wolt, netpincér azért emelt a fizetéseken egy picit, de nem sokat.
2021. márc. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Milliomosok. :D

De még mindig nem keresnek olyan jól, mint a fodrász ismerőseid.

2021. márc. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!