Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 6000Ft értékben vásároltam...

6000Ft értékben vásároltam Bitcoint 3X utaltam 1200Ft értékben érkezett meg a Bitcoin végül a számlámra. A többi pénz eltünt! Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Coinbaseon vettem 6000Ft ért Bitcoint. Átutaltam Exodus waletre itt 17.66 dollár érkezett meg. Majd ezt tovább utaltam Bittrexre ott már 4.32 dollárnyi pénz volt amit elköldött kb 1200ft. A többi pénzt gyakorlatilag a föld nyelte el. Mi lehet ez mögött? 1 órán bellül történtek a tranzakciók. Az Exodus waletnél történt az a dolog hogy ez a sok pénz eltünt.

2021. márc. 14. 14:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha nem tudod hasznalni tenyleg nem, tozsdek maximum koltseggel utalnak ki hogy 1 oran belul kierjen a penz. Ha sajat tarcabol utalsz tudsz begadni byteonkenti feet, en 2-3 sat/bytotal szoktam utalni
2021. márc. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Találtam bitcoinál olyan opciót saját tárcálnál aminél lehet a tranzakció hosszát nyújtva drasztikusan csökkenteni a feet nagy mértékben!
2021. márc. 16. 08:53
 13/13 anonim ***** válasza:
A bitcoin utalása kic$eszett drága. Ha nem millióid vannak akkor szinte öngyilkosság azon utalni, ráadásul baromi lassú is. Bitcoin értékmegörzésen kívül másra használhatatlan. Sokkal inkább a digitális arany szerepét tölti már be mintsem a digitális készpénzét. Vannak a piacon technológiailag sokkal fejlettebb coinok már, amiknél másodpercekben mérhető egy utalás és a díja sem több pár forintnál. Binance Coin például. Ha ilyen kis összegben akarsz bitcoint venni, akkor azt vedd tőzsdén, és ne utald ki rendes walletba.
2021. márc. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!