Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szegeden az Árkád nyitva tart...

Szegeden az Árkád nyitva tart Március 15-én?

Figyelt kérdés
A weboldaluk szerint 9-től nyitva vannak, de gyakorlatban még nincsenek.

2021. márc. 15. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Nincsenek nyitva, miért lennének nyitva? Főleg, h most az üzletek nagyrésze is zárva tart.
2021. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"A weboldaluk szerint 9-től nyitva vannak, de gyakorlatban még nincsenek."


Persze, mert nem írták át a weboldalon, hogy márc 15.-én zárva vannak. Ilyenkor semmi nincs nyitva max a non-stopok.

2021. márc. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak ép ésszel kellene tudni, hogy nincs. Egyébként sincs ott most szinte semmi nyitva hétköznap se, csak kb a Spar,OTP, DM.
2021. márc. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Azért arra kiváncsi lennék, hogy mi a búbánatos lófæszért nem lehet felfogni, hogy pirosbetűs ünnepnapokon nincsen nyitva a benzinkutakon és az éttermeken kívül semmi??? Mi a szarért kell minden ünnepnapnál ezt eljátszani??

Arról meg már ne is beszéljünk, hogy amúgy sincs nyitva semmi április 7ig, mert a kormàny szerint az a megoldás a koronavírusra, hogy az összes kiskereskedőt és szolgáltatót csődbe viszi.

2021. márc. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, kimaradt, h "miért lennének nyitva MÁRC 15.-én*", mert így gondolom úgy értelmeztétek, h azért nincs nyitva, mert majdnem minden zárva van kb az üzletek 80-90%-a de attól holnap már nyitva lesz.
2021. márc. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!