Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez szerintetek is szánalmas?...

Ez szerintetek is szánalmas? Szexshopokon iratkozz fel 2000 ft kuponért, de kiderül, hogy nem használhatod, mert akciós terméknél nem működik. Vagy kapsz egy ingyenes szállítás kupont, de csak 10k fölött.

Figyelt kérdés
2021. márc. 15. 11:07
 1/9 anonim válasza:
100%

ez üzlet, miért lenne szánalmas?

az a szánalmas aki még akciós termékre még olcsóbbat akar :D ne adják oda ingyen vagy még olcsóbban neked? szánalom

2021. márc. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megtévesztő módon csinálják ez a baj vele! Épp vásárolod a terméket, és közben vesz rá, hogy iratkozz már fel 2000Ft-ért, amit aztán nem kapsz meg!
2021. márc. 15. 11:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ingyenes próba hónapok sokkal durvábbak, autómatikusan megújuló szolgáltatásoknál, ahol arra akarnak rácsibészeltetni, hogy elfelejtsd lemondani, és a próbaidő lejárta után, és automatikusan leemelhessék a következő időszakra az összeget.
2021. márc. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán el kellene olvasni a feltételeket.
2021. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

@12:40


Ez most nekem szólt?

Én ebbe soha nem estem bele, mindig tisztába voltam vele, és lemondtam az autómatikus megújítást. De sok helyen olvastam ahol ebbe bele estek emberek, és oké, hogy a figyelmetlenségük, netörődömségük miatt, de akkor is, szerintem minimum rohadtul nem etikus ilyen módon sarcolni a népet.


Meg ennyi erővel bárhol ahol van ezer oldalas felhasználói feltétel, amit a kutya el nem olvas soha. Abba is bele írhatnák, hogy ha elfogadod akkor lemondasz az összes vagyonodról az ő javukra, és akkor már jöhetnek is hozzád behajtani? Azért a világ nem így működik...

Azért mondom hogy ez az automatikusan megújulú elifizetés nálam már nagyon a csalás, megtévesztés mezsgyéjén mozog....

2021. márc. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a szánalmas, hogy elolvasni nem tudod a feltételeket, de a gyakorikérdéseken rinyálsz, hogy az akciós műfæsz miért nem olcsóbb...
2021. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked írtam, úgy alapból mindenkinek. Ahhoz, hogy egyes akciókról elolvasd a feltételeket, nem kell az egész ÁSzF-et elolvasnod, mert általában van egy összefoglaló az adott akcióval kapcsolatban.
2021. márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a megtévesztő? Más üzletekben sem lehet összevonni az akciókat, ergo nem tudod a már leértékelt árut még olcsóbbá tenni a kuponoddal. Az x összeg feletti ingyenes kiszállítás szintén a legtöbb üzletnél így van. Azt viszik ki ingyen, ami megéri nekik, a 300 forintos rendeléseknél nem fogják ők fizetni a szállítást, mert tönkremennek.

SZóval nem, nem szánalmas, hanem bevett szokás. Minden üzletnél.

2021. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szánalmas, a legtöbb kuponos lófing lényegében használhatatlan, vagy nem éri meg.

De még mindig bejön, hát csinálják.

2021. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!