Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » H&M-nél mikor szokott lenni...

H&M-nél mikor szokott lenni ingyenes szállítás?

Figyelt kérdés

Most regisztráltam, klubtag is lettem, ott csak azt írja, hogy 12ezer felett ingyenes a klubtagoknak, de aki nem az... annak is ingyenes.

Csak a Plus klubtagoknak teljesen ingyenes mindig, vagy szokott lenni néha pár nap, mint a többi ilyen rendelős oldalnál?


2021. márc. 15. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Néha szokott lenni ingyenes szállítás és 20% kedvezmény is, de már sokkal ritkábban, mint korábban és nagyon mérethiányos mindig a készlet, úgyhogy én már nem szoktam kedvezményes napra várni (persze ha rendelnék, akkor másnap tuti kezdődne egy kedvezményes időszak :)
2021. márc. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Nekem sose sikerült meg onnan semmit rendelnem. Szörnyű. Bármi megtetszett soha nem volt méret. Uh en már nem is nezem. Arról nem beszélve hogy minden normális helyen 10.000ft fölött ingyenes a szállitás. Esetleg 20.000 fölött.
2021. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%

Hírlevélben szokták küldeni néha-néha az ingyenes szállítás kupont, azt bárki felhasználhatja.

De szerintem ingyen szállítással se rendelj onnan, annyi pénzért találsz minőségi ruhákat is... régóta benn vagyok egy csoportban, a H&M-re már régóta szinte csak panaszok érkeznek... nincs méret, rossz a méret, összekeverik a rendeléseket, lyukas a ruha, használt ruhát is küldtek már, stb... a szállítási problémákról nem is beszélve...

Nem véletlenül nyomják folyamatosan ezeket az ingyen szállítás-10% kedvezmény-20% kedvezmény kuponokat... csak ezekkel tudják elérni, hogy a nők rendeljenek tőlük... olcsón sokat ugye, utólag meg megy a panasz a minőségre.

2021. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
3 a minősége teljesen jó, én sokat rendeltem már onnan, nem keverik össze a rendelést, visszaküldés is jó, küldenek futárt a visszáruért, korrekt, ugyanez a librinél 1800 forint volt és én mentem a postára. Méret általában nincs, de rá kell szűrni a méretre és akkor csak azt látod.
2021. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem, hogy itt miért szidják annyira a H&M-t. Én is szeretem. Amit eddig vettem (bodyk, nadrágok, pólók, ruhák), azok nem bolyhosodtak. Az egyetlen ami első mosás után kinyúlt és egy kicsit eldeformálódott, az egy pizsirugi volt, a többi minőségével és az árakkal is meg voltam elégedve.

Nekem tetszenek a színeik és a mintáik is. (én pl a falra tudnék mászni ezektől a Scamp meg astibababolt mintáktól)

2021. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!