Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lebírom mondani a rendelést?Ut...

Lebírom mondani a rendelést?Utánvételes

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm akivel nagyon jobban vagyok feleségemmel meginvitált minket egy MLM megkeresésre ez egy nagyon jó + pénz forrásnak tűnt,néha néha már mesébe illő dolgokkal ezért egy barátom megkértem nézzen kicsit utána dolognak,viszont most késő este érkezett a válasza és kiderült egyáltalán nem ilyen fényes a helyzet..nem néztem volna ki ismerősömből.. a rendelés este 7 kor lett feladva akkor úgy éreztem életem lehetősége a munka mellet még plusz bevételre,de most rájöttem egyáltalán nem az. 60 ezer forint értékről beszélünk,drága termékekkel

2021. márc. 15. 20:37
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
87%
Fergeteges. Csak nem aloeverás szarokat rendeltél? :D
2021. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
De igen..:D
2021. márc. 15. 20:48
 3/45 anonim ***** válasza:
77%
A Forever cuccok? Meneküljetek amíg nem késő. :D
2021. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem veszed át, akkor vissza viszi a futár. Kicsit gáz szitu, de amúgy vannak jó termékekkel házaló ismerőseim, akiktől szoktam rendelni pl smink cuccokat és kozmetikumokat. (avon kattalógus) az nem tudom mennyire mlm :)
2021. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Húhh köszönöm gyors válaszokat :D Én is erre a kis kapura gondoltam hogy nem veszem át ugye mert utánvételes. Háát a menekülés van tervben fogalmazhatunk igy is.
2021. márc. 15. 20:56
 6/45 anonim ***** válasza:
82%
írj az ügyfélszolgálatnak e-mailt még ma és mondd le. Rendelésed úgyis csak holnap kezdik el feldolgozni.
2021. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
este 7kor lett megrendelve pontosabban 18:55 azt írják két óran belül következmények nélkül lebírom mondani emailel. most van 21:10 még menthető a dolog igy hogy holnap kezdik feldolgozni?
2021. márc. 15. 21:08
 8/45 anonim ***** válasza:
61%
Jók a Forever termékei, de ha meggondoltad magad, akkor nem vagy köteles átvenni a rendelésedet, ha nem akarod.
2021. márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
23%

Mi alapján tudod eldönteni, hogy az ismerősödnek vagy a barátodnak hiszel?


Ha esetleg bebizonyosodik, hogy ezzel az üzlettel hátralevő életedben tudtál volna keresni havi egymillát, de a barátodnak hiszel, aki lebeszélt róla, akkor kifizeti neked hátralevő életedben a havi egymillát?

2021. márc. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Ne hülyéskedj utolsó! Én hibáztam hatalmasat hogy megbíztam benne. Volt időm szétnézni a neten is. Nagyon Piramisjatek egész. Mellesleg írtam emailt. Ahogy írták is csak holnap kezdik feldolgozni,lekérdeztem egyenlőre nincs ilyen rendelés.
2021. márc. 15. 23:06
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!