Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi értelme van így élni...

Mi értelme van így élni hogyha nem kapok választ állásokra?

Figyelt kérdés

Hogyan dolgozzak vagy hogyan keressek pénzt hogyha jelentkezek munkákra de 0 választ kapok. A semmttevés és a pénztelenség kikészíti az embert és az idegrendszerem már feladja hamarosan. Álmatlanság gyötör nem tudok aludni mert nem fáradok el, pénzre szükségem van de nincs mert nincs munkám, és sehova sem vesznek fel.

Azz önéletrajz küldözgetésekből meg már elegem van mert mindig lesznek nálam jobbak. Tehát ha így lehet csak munkát találni hogy a legjobbak kapják csak meg akkor örökre legyek munkanélküli?


2021. márc. 16. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyárakat próbáltad már? Gyorséttermek? Közmunka?
2021. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gyorséttermekbe diákokat keresnek többnyire, közmunka havi 40 ezeért lófa..sz. Gyárakat probáltam igen. Bár attól függ milyen gyár. Hozzám a Procter and Gamble van közel de oda nem nagyon keresnek csak főként gépészmérnőköket.
2021. márc. 16. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:

"Tehát ha így lehet csak munkát találni hogy a legjobbak kapják csak meg akkor örökre legyek munkanélküli?" Természetes, hogy mindig a az adott állásra legjobbak kapják a munkát. Te a legrosszabbakat, vagy a közepeseket választanád inkább?

Ha tudod, hogy miért nem te vagy a legjobb, akkor változtass azon. Pl. ha olyan állásokra jelentkezel, amiknél nem felesz meg az elvárásoknak, akkor ne jelentkezz olyanokra, vagy tanulj, képezd magad.

Nem könnyű manapság munkát találni, sok a munkanélküli, sokan keresnek munkát, megértem, hogy kikészít, de meg kell találnod az okát, hogy miért nem hívnak be és azon változtatni.

2021. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De hogy legyek a legjobb ha tanulásra sincs pénz? tanulás sem ingyenes. Elsősorban a pénzkeersés a legfontosabb amit később majd forditok tanulásra vagy továbbképzésre,d e amíg nincs pénz addig megálltam teljesen.
2021. márc. 16. 13:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy gépem van meg net van és kb ennyi. Meg szülőknél lakok de ők nagyon keveset keresnek. Tanulásban nem tudnak támogatni.
2021. márc. 16. 13:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudtommal a munkanélkülieknek vannak ingyenes képzések.

Ha meg van géped és net, akkor a youtube-on is van rengeteg dolog, amit egyedül is meg tudsz tanulni. Nem szakmák, de ha beleírod az önéletrajzodba, hogy mennyi mindent tanultál mialatt munkanélküli voltál, biztos, hogy azt fogják gondolni, hogy ez egy szorgalmas ember, aki szeret tanulni, érdeklődő és képes alkalmazkodni. Sokkal könnyebben behívnak, ha nem kitűnsz a többi jelentkező közül és ez egy módszer erre.

2021. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Esetleg diák hitel? És akkor suli mellett diákmunkázni lehet. Tudom az is nehezebb most.


Talán keress munkaerő közvetítő cégeket hátha azzal jobban jársz. Szoktam látni facén több munkával kapcsolatos csopiba, hogy szállással keresnek gyári munkára embereket 🤔

2021. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg cég hirdet pl. operátori állást ingyenes szállással az ország több területén. Ne mondd már, hogy egyik helyre se vennének fel! Páromnak csak szakmunkás végzettsége van és falun élünk. Mindig volt munkája. Most épp a helyi kis boltban árufeltöltő. De nemrég hívta a helyi fakitermelő ismerősünk, hogy tudna-e menni esetleg hozzá dolgozni napi bejelentésben. A villanyszerelő ismerősünk is hívta már maga mellé segíteni. A közmunka pedig nem 40 ezer, hanem 54 ezer. Ha épp semmi nincs kilátásban, akkor ez is több a semminél szerintem. Én azt mondom, hogy csak az nem dolgozik, aki nem akar.


8 osztályos végzettségű ismerőseim közül sokan hetelni járnak segéd.unkára.. De ez a fajta meló neked biztos büdös.

2021. márc. 17. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!