Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Regisztráltam egy sex játék...

Regisztráltam egy sex játék oldalra (amugy jó játékok vannak fent) de azt irta hogy ingyenes. De ahogy regisztraltam levont 50 eurót a kártyámról Ha írok nekik e-mail-t hogy valami nem okés van rá esély hogy visszautalják? Nyilván nincs ugye?

Figyelt kérdés
2021. márc. 17. 03:39
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Helyesírás oldalra nem akarsz feliratkozni?

A logika sem az erősséged. Kezdjük azzal, hogy ha valami ingyenes, akkor miért kell kártyaadatokat megadni? Azt nem maguktól találták ki.

Folytassuk azzal, hogy a tranzakciót meg kell erősítened.

Amikor online fizetnél, akkor meg kell adni a kártyaadatokat. Ha az oldal tudja ezeket rögzíteni, csak ki kell választanod, akkor is kell legalább a CVV/CVC kód. Azt nem tárolhatják le.

Mindezek után sms-ben kapsz egy alkalmi kódot. Ez mindig más.

Vagy banki applikáción tudod megerősíteni a szándékot, vagy a böngészőben írhatod be ezt a kódot.

Csak úgy, akaratod ellenére még csak zárolni sem tudnak összeget.

A bankhoz fordulnék első körben, a tranzakció visszahívását kérve.

Nehéz ügy, mert adathalászok el tudnak odáig jutni, hogy megszerzik a fenti adatokat, de 3D megerősítést már nem tudják kijátszani.

2021. márc. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, en is ugy tudtam hogy valami jóváhagyás kell hozzá de nem jott a smartbankba a jóváhagyásos dolog ami mindig szokott,ezert mertem regisztralni mert ugye szoktak kuldeni es ha kernek erte valamit akkor alutasitom es hagyom a fenébe,de semmit nem kuldtek
2021. márc. 17. 06:30
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Jatekok lehet, hogy ingyenesek ... de az oldal tagsagaert fizetni kell. Tiltsd le a bankodnal, mert mostantol rendszeresen le fognak vonni a kartyadrol tagsagi dijjat. Vagy jobb, ha meg is szunteted a kartyad es csinaltatsz masikat.
2021. márc. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy birom a banknal letiltani?
2021. márc. 17. 07:57
 5/9 anonim válasza:
74%
Ez még a sötét módnál is sötétebb...
2021. márc. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Ráadásul, mivel szerződést kötöttél velük, jogosan vonják le a pénzt (nyilván ott van valahol az apró betűben, hogy az ingyenes szolgáltatáson kívül milyen fizetős is van, amire bólintottál).

És ez most már rendszeresen jár nekik, amíg le nem mondod.

Ha letiltod a kártyád, akkor is jár.

Tehát egy idő múlva a végrehajtó jön majd.

2021. márc. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez hulyeseg,hogy jonne vegrehajtó? Ha nem fizetem automatikusan megszunik . Ez olyan mint a imusic ha nem fizetem akkor nem lesz.

De írtam nekik emailt es 72 órán belul torlik a regisztraciom es visszautaljak az 50 eurót, mert irtak hogy valoban nem volt tranzakcios jovahagyas

2021. márc. 17. 16:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerződéstől függ, hogy mit csinálhatnak.

Ha nem akarnak hajcihőt, akkor nem lesz.

Ha meg jó fejek, visszaküldhetik a pénzed is.

2021. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Visszaküldték
2021. márc. 18. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!