Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez "Magyarország"? Egy 2 éves...

Ez "Magyarország"? Egy 2 éves számla?

Figyelt kérdés
Egyik délután, párommal, a konyhát rendezgettük, és kapott egy sms-t, egy behajtó cégtől, hogy azonal hívja vissza őket. Visszahívta, és kiderült, hogy egy 2008-as gázszámla tartozásunk van 1600 Ft-ról. Soha egy felszólítást nem küldtek. Nem is az összeg miatt vagyuk felháborodva, hanem, hogy a kedves gázszolgátonak az nem jutott eszébe, hogy nekünk küldjön felszólítást, mindjárt behajtó céghez küldte a csekket. Soha egy csekkel nem voltunk elmaradva, ez teljesen véletlenül nem lett befizetve, valószínüleg. Dehát ki emlékszik már rá, könyörgöm, egy 2008-as csekkről beszélgetünk. Most hétfőn megkaptuk a csekket(16.-án), és nagyképűen bele volt írva, hogy 16.-ai határídővel fizessük be, vagyis, az a nap a határidő mikor én megkaptam. Totál röhej az egész, tv-be illő szituáció! :)
2010. aug. 19. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ez mind az országunkban lévő bipsik miatt van.
2010. aug. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
48%
Mert egy gusztustalan az egész ország egy mocskos szennytelep!!!!!
2010. aug. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig Magyarország gyönyörű.


Ha ennyire utálod, mehetsz.

2010. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Te biztos, nem azért jársz el dolgozni, hogy a csekkjeidet kifizesd....:(

2010. aug. 19. 15:10
 5/5 anonim válasza:
13:20 Menjél te te ingyenélő vagy egy tizenéves! Vagy maga Gyurcsány vagy???
2010. aug. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!