Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miket tehetek 18 éves korom...

Miket tehetek 18 éves korom előtt, amivel majd segítem a későbbi életemet?

Figyelt kérdés

Tanulok nyelveket, már nyelvvizsgám is van. Fogom csinálni a jogsit is. Próbálom teljesen rendbe szedni a mentális és fizikai egészségemet is.

Valami online tanfolyam, ami tényleg hasznos? Bármi más, ami hasznos lehet? Vagy valami tényleg valós online pénzkeresési lehetőség? Van rengeteg időm, úgyhogy az nem akadály. Most vagyok 17 éves, és 18 évesen már a lenne lehetőségem, akkor elköltöznék. Mondjuk ezt sajnos nem tartom valószínűnek. De addig is mindent meg szeretnék tenni, hogy megkönnyítsem a dolgom a jövőben.

Köszönöm szépen, ha válaszolsz!



2021. márc. 18. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy nekem nem voltak ilyen tetveim 17 évesen. Ismerkedj meg sok emberrel, jól jöhet 10 év múlva, ha például összefutsz munka ügyben ismerőssel.
2021. márc. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Tanulj informatikat ha tudsz. Jelenleg az informatikusok nagyon jol keresnek es varhatoan a jovoben is jol fognak. Ha nincs segged az infohoz akkor tanulj szakmat. Az acsok, vizszerelok, gazszerelok, villanyszerelok eleg jol keresnek budapesten, persze akiknek cegjuk van es a googlebe meg lehet talalni oket...

Tanulj angolul/nemetul, ha multinal fogsz dolgozni a jo nyelvtudas miatt siman kaphatsz 10-20 szazalekkal nagyobb fizut mintha nem tudnal nyelvet.

Nezz utana a cryptopenzeknek, legfokeppen a bitcoinnak, tudom itt most ez miatt le leszek pontozva, de barcsak valaki ezt mondta volna nekem annakidejen. Youtubeon ajanlom andreeas antonopoulos videoit.

Tanulj meg tanulni. A vilag egyik legnehezebb dolga, leulni is seggelni addig amig az adott tudast fel nem szeded

2021. márc. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármi is érdekel, szerintem a legjobb befektetés ebben a korban a tanulás. Tégy meg minden azért, hogy a választott területen a legjobb egyetemre juthass be! Később jelentős részben ez határozza majd meg, hogy honnan indulsz a munkaerő piacon.

Esetleg érdemes fontolóra venni a külföldi tanulmányokat is. Derítsd fel a lehetőségeket és ha valami megtetszik, próbálj meg kijutni oda!

2021. márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sport, hogy megfelelő csontozatod és izomzatod legyen
2021. márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Önfejlesztés! Asszertivitás, érzelmek kezelése, türelem és elfogadás gyakorlása - ezek lottóötössel érnek fel majd a későbbiekben, és előbb-utóbb úgyis meg akarod tanulni majd.


Ezenkívül az alapvető pénzügyi ismeretek elsajátítását javaslom. Hitelek és befektetések sajátosságai, adózási alapok, pénzkezelés, stb.

2021. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Brian Tracy könyveket ajánlom, nem mindegyik de vannak nagyon jók. Akár hangoskönyveket is ajánlom. Én 16 éves korom óta hallgatom. Most 21 vagyok. Sínen az életben elég rendesen. Szóval hajrá.

Tanulás a legfontosabb ilyen korban. Meg legyenek barátaid, sportolj stb.

2021. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!