Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gépjármű átírás esetén nagy...

Gépjármű átírás esetén nagy probléma ha csak egy példány (eredeti) adásvételi szerződésem van?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy autót egy kereskedőtől. A kereskedő nem adta le a kormányablakban a vásárlásról az adásvételit, vagyis azt akitől a kereskedő vásárolta. Én megirtam a kereskedővel az adásvétilt ugy ahogyan kell 4 pld. Be. A kormányablakban kérik a köztes adásvételi szerződést ami a kereskedő és az előző tulaj között köttetett. Kérdés az lenne hogy a köztes adásvétilből csak 1 db az eredeti van meg az indigós része nincs meg. Lehet ebből probléma az ügyintézésnél?

#átírás #kormányablak #Adásvételi,
2021. márc. 19. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Fénymásold le akkor lesz két példányod.Egyébbkén külföldről behozott autó?
2021. márc. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha le is fénymásolod, az aláírásoknak eredeti kell hogy legyen. Azaz minden példány tollal aláírva.
2021. márc. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!