Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha hozzáférek egy bitcoin...

Ha hozzáférek egy bitcoin összeghez, amit nem én vettem és átrakom a saját tárcámba, az legális?

Figyelt kérdés
2021. márc. 22. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
A lopás legális??
2021. márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne legális az ha valakitől ellopsz valamit?
2021. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Természetesen nem, de valószínűleg nem lesz belőle probléma. Hajrá!
2021. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hat ez lopas, teljesen illegalis :), es mivel a bitcoin halozaton minden publikus ezert hacsak nem sikerul valakit bepaliznod utana szemelyesen akkor eladni se fogod tudni ugy hogy utana ne kossek a nevedhez. Ha monerot vagy zcasht lopnal akkor nem volna hasonlo problemad.


Ja, amugy meg van par opcio, a coin mixerek, amivel az illegalis bitcoinod sokkal durvabban illegalis bitcoinra tudod mosni :)) de hat ki az az ostoba aki olyan bitcoinra cserelne el a "csak" lopott bitcoinjat amire verdij van kituzve es kb minden orszagban nyomoznak utana?

2021. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már legális a lopás??

Amúgy ha milliókról van szó hülye vagy ha még nem loptad el ha meg tudod tenni. Tannulj a kormánytól, amit tudsz lopj el

2021. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

1. lopd el

2. várd meg amíg elkészül a btc-xmr atomic swap

3. váltsd át xmr-re és add el dollárért, mielőtt kitiltják az exchange-ekről a monerot

4. veregsd magad vállon

2021. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SIDLER22 ***** válasza:

Etikailag nyilván csúnya dolog, de mivel a törvény keze nem nagyon ér ki a Kriptó világig, ezért jogi következménye nagy eséllyel nem lesz belőle. Főleg ha titkosba csinálod pl Monéróval mint ahogy előttem írták. Csak elég kellemetlen lesz amikor megkérdezik, hogy honnan van ez a pénz.

"Ja hát elloptam pár bitcoint."

2021. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!