Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segédmunkásként menjek dolgozni?

Segédmunkásként menjek dolgozni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és burkolónak tanulok vannak állataim és ez mellett tudnék járni segédmunkásnak.Nagyon sok mindent akarok most pl.Tyúkoknak,kacsáknak új és nagyobb területet,telefont is másikat,egy papir nélküli autót amin tudok gyakorolni,gyűjteni egy kis pénzt is meg sok sok mindent,de megéri ez?Vagy inkább várjam meg még felnőtt leszek?Mert én már dolgoztam ezen a munkahelyen és oda hívnának apámmal mert apám kőműves de ha a főnök mellé kerülök akkor csak 12:00-12:30ig van ebédidő a többi idő alatt téglát hordani meg sok mindent megállás nelkul.Ti mit ajanlotok nekem?
2021. márc. 22. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Te tudod hogy kell-e a pénz, és be tudod-e vállalni azt a munkát érte.
2021. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van lehetőseg a munkára csak nagyon fáraszto
2021. márc. 22. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy és erős. Ha most nem bírod, mi lesz 40 évesen?
2021. márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!