Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jelenlegi piacon a videókártya...

Jelenlegi piacon a videókártya jó befektetés?

Figyelt kérdés
Főleg a jobbakra gondolok amivel lehet bányászni.
2021. márc. 29. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem: nincs keszlet, ami van, az is k..vadragan van a boltban. Fel eve kellett volna felvasarolni az akkori csucsmodelleket.
2021. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

azt senki nem tudhatta előre hogy ez lesz, ha tudom vettem volna 50 videokartyat is.


2 napja olvastam, hogy tovább emelkedni fog a kártyák ára még tovább. RTX3090 ára akár 1.5m is lehet.


De amugy eddigi ár kész vicc, sehol nem lehet kapni külföldön is csak pár másodpercig érhető el ha van.


Itt a cikk: [link]

2021. márc. 29. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:

2. De akik jobban benne voltak, azok tudhatták.


Ez olyan, mint amikor valaki most kezd el érdeklődni a bitcoin után, ahelyett hogy 5-10 éve vett volna.


Te nem voltál benne annyira a témában, hogy időben tudj erről, amikor még beszállhattál volna. Csak most spekulálnál vele, amikor már egekben van az ára. Erről lemaradtál és ha beszállsz, akkor nagy eséllyel bukhatsz is.

2021. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 100-ért vettem 1660S-t 180-ba adtam el. Elég jó befektetés volt, h 2 db-ot vettem. Hát sajnos én 3080-at nézegettem, 300k-t ér a kártya, de 500 alatt nem kapni :) Az a baj, h most nem tudsz hozzá jutni sem, akkor már vennék egy rx 580 rig-et -mai nap láttam 1,6 misi talán 8 kártyával, az 10-12 hónap alatt vissza hozza a pénzt, vagy hamarabb is.
2021. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ne felejtsd el előző te sem hogy akkor hozza vissza ha marad ennyi az ethereum értéke, de ha a megérzésemre hallgatok akkor marad ennyi jó pár évig.


nekem is pont msi 1660s gaming x van gépembe,


meg van egy 1080ti turbom, egy 2070 gamingem, meg egy 1070ti gamingx kártyám is, amiket anno jó kézből jó áron vettem, de nem tudom megtartsam e még őket.


ami miatt irok hogy 850ért tudtam venni 3090 aorus xtreme kártyát itthoni boltbol mult heten és ahogy néztem kintről is most 1m fölött van...

2021. márc. 29. 20:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Szóval ilyen az, amikor az átlagemberek spekulálni, csencselni kezdenek, nem sokkal azelőtt hogy belebuknának.
2021. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!