Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Magyar...

Mi a véleményetek a Magyar kripto pénzekről? Például SMART CRYPTO NOTE, vagy a Daisy ... Miért éri meg szerintetek bármelyikbe fektetni és miért nem?

Figyelt kérdés
Ha mégis belekezdenék egy ilyenbe akkor szerintetek, hogy éri meg nekem, hogy tudjak cointokak gyűjteni a meghívottak alapján vagy szerintetek az ilyesmi, hogy működik mik azok amiért bárki is lát benne potenciát, hogy ezekbe fektessen bele és ne más felületen keresztül gyűjtsön a céljára.
2021. ápr. 8. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Sztem kamu az egesz, mar abbol kiindulva hogy magyar. Amugy meg bitcoin es ethereumon kivul egy cryptonak se latom ertelmet. De tevedhetek. En ebbe a kettobe targom a penzem es soha nem fogok magyar cryptot venni
2021. ápr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy átverés. Nem crypto pénz. Még ők is leírják, hogy nem valós csak covernote-ok vannak. Tehát semmit nem ér.
2021. ápr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
olyan hogy te azért kapsz kriptót mert embereket hívsz meg egyszerűen nem létezik xD istenem.....
2021. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ponzi scheme
2021. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
#4-es vagy Gábor jelentettem a hozzászólásodat hirdetés miatt
2021. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Több ezer cryptovaluta van és egyre csak születnek az újak. Ezeknek 90%-a nem jó semmire. Csak arra készült, hogy valaki megvegye olcsón és a létrehozók kicsit később kivegyék a nagy hasznot, ha feljebb megy egy picivel az ára. Olyan cryptot vegyél, aminek van értelme, van céélja, szerinted hasznos dolog, amire készült, különben bukod a pénzt.


Az egész cryptopiac rettentő volatilis, vagyis le-föl mozog állandóan. A legtöbben úgy szereznek pénzt, hogy veszik és eladják a befektetésük egy részét. A másik részét bent tartják, hiszen hosszabb távon emelkedést biztosíthat. A hosszabb táv az évek alatt, nem napok vagy hónapok alatt. Igen, van, hogy felmegy és akkor örülsz, de aztán ugyanúgy le is zuhanhat másnap reggelre mínuszba. A jó hír, hogy ezután is fel fog menni. Viszont tudni kell, hogy mit vettél, hogy az a valuta mennyire stabil, mekkora rá a kereslet, stb. Ha ebből szeretnél pénzt csinálni, akkor években gondolkodj. Én 50 múltam, én a nyugdíjas koromra gyújtök. Ahogy az első hozzászóló is említette, akkor mehetsz biztosra, ha a legnagyobbakban tartod a pénzed. Bitcoin, Ethereum, Cardano, Polkadot. Ezek már kivívták maguknak azt, hogy az élvonalba kerültek. Vegyél valamennyit, nézd meg, mit művel a piac velük és aztán meglátod, hogy melyik éri meg neked. Prsze mindig vannak újak és mindig lesz lehetőség nagyot kaszálni valamin, de ugye nem látja senki sem a jövőt. A Bitcoinban sem hittek sokáig az emberek, sem az elején, sem a közepén. Először jelentéktelen volt, aztán már túl erősnek érezték, sokan gondolták, hogy ettől már nem mehet feljebb. De nem gondolni kell, hanem utána kell nézni, foglalkozni azzal, mi történik velük és ezserint befektetni. És biztosan te is tudod a legnagyobb szabályt: Csak azt a pénzt fektesd be, ami felesleges az számodra, mert ha elbukod, akkor nem szabad, hogy hatással legyen a mindennapi életedre!!! Ez a legfontosabb! A mondatban erősen benne van a bukás veszélye, vagyis meg kell gondolni, mit veszel és meddig tartod meg.

2021. júl. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!