Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Posta csomagfeladás/levél?

Posta csomagfeladás/levél?

Figyelt kérdés
2 db poszterről lenne szó, amiket valaki megvásárolna tőlem. Postázni szeretném, viszont nem igazán tudom a menetét. Ugye nyilvánvalóan levélként kellene. Valaki segítene nekem kicsit, az árakban pl. és hogy egyáltalán fel lehetne -e adni levelet úgy, hogy a vevő azt ki is tudná nekem fizetni. Lehetséges az, hogy levelet "csomagként" adnám fel, így lesz utánvét vagy előreutalás opció? Nem igazán szoktam feladni semmit sem postán, így kissé tanácstalan vagyok. Bocsánat, ha hülyének tűnök. :D
2021. ápr. 8. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:

posta.hu


megtalálod a díjszabási táblázatot.

2021. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én azért valami konkrétabb segítséget vártam..
2021. ápr. 8. 21:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Óvodás vagy??


Akkor kérd meg anyukádat..😂

2021. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogyan fizet a vevő?

Előre utal vagy utánvét?


A postától sokkal jobb a Foxpost. Automatába kell berakni a cuccot, lehet automatába, és házhoz is küldeni.

2021. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy Oszkár oldalon elviteted valakivel.
2021. ápr. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Előre utal.

De tudtam, hogy hiba lesz kiírni bármit is erre az oldalra. Segítséget kértem. Kérdésre válaszolj, vagy menj tovább. Mert amúgy meg nem arra való az oldal, hogy másokat ócsárolj.

2021. ápr. 9. 10:45
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak az egy, vagy kettő embernek aki legalább értelmes választ próbált adni (4,5)
2021. ápr. 9. 10:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a posztert dobozba teszed, máris csomagnak minősül. Csomagként lehet házhoz vinni, csomagautomatába tenni, postán maradóra kérni, vagy postapontra. Olyan lehetőség is van, hogy a címzett fizeti még a feladást is, így neked egy forintodba sem kerül:)
2021. ápr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!