Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az IKEA appján keresztül...

Az IKEA appján keresztül lehetséges online vásárolni, illetve ha igen, miért nem fogadja el a regisztrációmat az app?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vásárolni szeretnénk az IKEA-ból, de mivel nem élünk Pesten és környékén, nincs lehetőségünk el menni személyesen, és egyébként is csak pár kisebb dolgot szeretnénk onnan, mivel nemrég nyertem egy IKEA-s 5000ft értékű utalványt, szeretném levásárolni. Szóval az a kérdés, hogy ha lehet rendelni, ami házhoz hozzá a terméket, akkor miért nem fogadja el a regisztrációmat az app? Többször is próbáltam, de folyton ugyanezt írja. (ide linkelem egy linken a két képet, az elsőn a kék sávra kattintok, majd mikor ki töltöm a regisztrációm, és érvényesíteném ezt írja ki.


[link]


Valaki esetleg tudja miért van ez, illetve hogy lehetne ezt helyre hozni, hogy használni tudjam?

Előre is köszönöm!



#rendelés #IKEA #Regisztráció sikertelen
2021. ápr. 10. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Túlterhelt a rendszer..
2021. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

A 'jelenleg nem elerheto' szavak kozul melyiknek az ertelmezese okoz gondot?


Az IKEA zarva van, online sem tudsz vasarolni.

2021. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 .... ne beszélj hülyeségeket! NYITVA van szerde óta, de online végig lehetett rendelni a zárlat alatt is!!
2021. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 melyik rendszer, az enyém, vagy az IKEA-é?


#2 de, nyitva van, és nem okoz gondot az értelmezes, csak nem értem, miért nem lehet regisztrálni. Elnézését, ha félreérthetően fogalmaztam, és nem tudtam értelmezni.

2021. ápr. 10. 15:55
 5/8 A kérdező kommentje:
*tudtad
2021. ápr. 10. 15:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont amíg zárva van az IKEA, mindenki online vásárol és az IKEA informatikai háttere fényévekre van lemaradva, állandóan összeomlik, túlterhelődik. Nemcsak az app, de a normál webshopjuk is. Tök hülyeségeket reagál, pl. nem tudod felvenni a terméket a listádra vagy nem tudod elküldeni a rendelést, mert "nem szállítanak az adott címre" - mindezt ignorálni kell, mert köze nincs a valós okhoz, ami az, hogy túlterhelt az oldal és pont nincs szabad kapacitása, hogy felfogja, mit akarsz. A megoldás az, hogy sorozatban próbálkozol vagy olyan időszakban, amikor vélhetően sokan alszanak.
2021. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vicc ez a cég itt Mao.-on😈
2021. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!