Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ügyfélkapura e személyivel...

Ügyfélkapura e személyivel hogy kell regisztrálni? Elakadtam.

Figyelt kérdés

kb 1 év csináltattam a személyit. Kaptam egy zöld plasztik kártyát is ami azt hiszem az e-személyi. Még sose használtam. Eddig jutottam el az ügyfélkapu regisztráción:

[link]

Pontosan minek az okmányazonosítóját és regisztrációs kódját kell ideírni és hol találom ezeket?



2021. ápr. 11. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Az e személyi az arcképes igazolványod, az újfajta.


Ehhez postán küldtek egy másik plasztik kártyát, amin rajta van a regisztrációs kódod. Az okmányazonosító pedig a személyi igazolványon van rajta.

2021. ápr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahhozz kell terminál is, hogy használni tudd, nem?
2021. ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell terminál.
2021. ápr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sikerült beregisztrálnom köszi, de ismét elakadtam, a régi ügyfélkapura regisztráltam (nem tudtam, hogy van új) [link]


a linkre kattintva átirányít az új ügyfélkapura ,de csak ez látható ott, tehát nagyjából semmire se használható: [link]


Hogyan tovább?

Mi az a terminál és hogy kell használni?

2021. ápr. 11. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:

#4.


Semmi, az azoknak kell, akik az eszemélyidről akarnak pl. adatokat kiolvasni.


Az ügyfélkapud már él, ez csak egy általános oldal. Amit akarsz intézni, oda jelentkezz be ügyfélkapuval.

2021. ápr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!