Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miféle kiadásai vannak az...

Miféle kiadásai vannak az ilyen intézményeknek, mint például a MAGYAR VAKOK ÉS GYENGÉNLÁTÓK ORSZÁGOS SZÖVETSÉGE?

Figyelt kérdés

-Akik tagságért cserébe osszák meg a hangoskönyveiket kizárólag a hátrányos helyzetűekkel úgy, hogy azt önkéntesekkel olvassák fel?


Most ez csak szerintem pofátlanság? Hátrányos helyzetűnek kell lennem, és még fizetnem is kell azért, hogy hozzáférjek ahhoz, amit önkéntesek végeztek és bizonyára nem kevés állami támogatást is lehúz az ilyen intézet?


Ez olyan, mintha önkénteseket toboroznék, hogy az időseknek vásároljanak be, miközben ők ezért fizetnek, és még az állam is pumpálja a zsebébe a pénzt.



2021. ápr. 12. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat te is megerdemelsz egy irgalmatlan csicskalangost ezert a merhetetlenul erzeketlen, ostoba es rosszindulatu kerdesert.


Szivbol kivanom hogy tapasztald meg elso kezbol mit jelent vaknak lenni es az ilyen intezetek altal nyujtott segitsegre raszorulni.

2021. ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mérhetetlenül sajnálom, hogy mertem kérdezni. Rászorulni a segítségükre? Úgy érted megvenni a szolgáltatásaikat? Voltam önkéntes, mert segíteni akartam... Ha ezeknek az lenne az elsődleges szempont, hogy segítsenek, akkor nem húznák le a RÁSZORULÓKAT, hogy még nekik is fizetni kell a tartalomért. Csinálják ezt azokkal, akik nem rászorulók, és akkor azt mondom, na ennek van értelme... De így...
2021. ápr. 12. 11:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi van?


A tagok ingyenesen férnek hozzá. A tagdíj által rengeteg szolgáltatáshoz férnek hozzá, mint például az ingyenes utazás, kedvezmények különböző helyeken stb. Nyilván egy szervezetet fenn kell tartani, ott is dolgoznak emberek.

2021. ápr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!