Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha veszek Revoluton kriptovalu...

Ha veszek Revoluton kriptovalutát, akkor ugye csak azt a pénzt tudom elbukni maximum, amennyiért vettem?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 20:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
36%

En ebbol lettem gazdag kedves 8 as :) de en ertek is a bitcoinhoz, es sztem a mostani aron is venni kell.


Bocs okos befektetok, csak 300 szazalekos az eves atlag hozama a protfoliomnak az elmult 5 evre es meg most se adom el a bitcoinjaim :)

2021. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%
"meg most se adom el a bitcoinjaim" Tehát egyetlen forintot se kerestél a bitcoin befektetéseddel, igaz? Egyetlen forinttal se lett több a bankszámládon a bitcoin befektetésed miatt?
2021. ápr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
27%

10. Aki többért vette, mint amennyiért eladta, az veszít rajta.

Ez valóban ilyen egyszerű.

Úgy látom neked nem is kell válasz a kérdésedre, hiszen nagyszerűen nagyszerűen értesz mindent.

2021. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Revoluton nincs opcios kereskedes se margin trading szoval nem tudsz tobbet bukni mint amennyit befektetsz
2021. ápr. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából igen, ha fiatban gondolkodva nézzük.. Annak is jó eséllyel csak egy részét és azt is akkor ha átváltod és ezzel realizálod a veszteséget.

Viszont valójában nem Bitcoint kapsz a pénzedért ott, hanem egy pénzügyi terméket a Bitcoin árfolyamán. Egy olyan szolgáltatást kapsz ott amelynél megkapod, a Bitcoin árfolyamát és egy centralizált pénzügyi eszköz előnyeit, de elveszíted amúgy magának a Bitcoinnak vagy más kriptopénznek az előnyét.

Például nem Te rendelkezel felette totálisan, nem tudod másnak vagy egy másik tárcádba küldeni. Tehát a revoluton nem azt decentralizált pénzügyi eszközt kapod, hanem valamit amit a szolgáltató Bitcoinnak hív és az árfolyamán ad. – Ha ezt nézed akkor bizony Bitcoinban veszítesz rajta, mert nem azt kapsz.

2021. ápr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 SIDLER22 ***** válasza:
33%
Hát vegyél Bitcoint és írd föl az értékét amikor vetted. Idővel ha ez az érték feljebb van akkor nyertél rajta. Ha lejjebb akkor veszítettél rajta. Jelenleg növekszik a Bitcoin és nagyon sokan azt is hiszik, hogy most már csak nőni fog. Ez az okos befektetőknek nagyon jó mert a sok hülye veszi mint a cukrot aztán jön egy hír, hogy ebben és ebben az országban betiltják és akkor a 20-30 ezer dolláros esés előtt ki tudják venni.
2021. ápr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit veszthetsz. A trollokkal ne foglalkozz. Aki azt írja h nem bitcoint kapsz igaza van, csak felirjak hogy mennyi bitcoinod van náluk.


De nincs jelentősége ha birtokolni akarod eladod s megveszed ott ahol a tiéd lesz

2021. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 EgyGabor ***** válasza:

Revoluton nem veszel bitcoin-t. Nem veheted ki onnan saját tárcába és a saját TOS-uk szerint sem veszel bitcoin-t. Tulajdonképpen ár kitettséget veszel ami majd kiderül meg tudják-e/akarják-e fizetni ha mondjuk 10x-re megy fel az ár.

Úgyhogy az egy könnyű de rossz mód. Kraken, Bistamp, Coinbase stb. váltókon vagy személyesen tudsz igazi bitcoin-t venni.

2021. ápr. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 EgyGabor ***** válasza:
De az alap kérdésre a válasz: igen, max annyit bukhatsz amennyit átváltottál. Csak azt írtam, hogy nem a bitcoin a veszélyes hanem a revolut (mint cég is, de inkább a "papír" bitcoin amit árulnak)
2021. ápr. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem el kéne magyarázni neki mi az a tőkeáttétel (én se értem) mert arra gondol, azzal lehet több pénzt bukni mint amennyi van. de itt erről nincs szó
2021. ápr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!