Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 6 ezerrel több a végösszeg,...

6 ezerrel több a végösszeg, mint a feltüntetett ár. Szabályos?

Figyelt kérdés

A mai nap egy Media Markt-ban vásároltam memóriakártyát, 18999 forint volt feltüntetve. Ajándékkártyával fizettem, majd közölte az eladó, hogy 25 ezer forint lesz. Rákérdeztem, hogy ez mégis mi, ha a polcon más ár van feltüntetve (és neten is). "Ez az ár van a rendszerben".

Végül kifizettem mert utolsó darab volt, de szóvá tettem hogy figyeljenek már oda erre.

Kötelessége lett volna 19-ért odaadniuk, kellett volna reklamálni, panaszt tenni stb?



2021. ápr. 19. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ha visszamentek a polchoz és tényleg annyiért van, amennyit láttál, akkor annyiért kell adniuk.
2021. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Úgy, ahogy az első mondja.
2021. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Sokszor a boltba tudod kerni hogy az online aron adjak oda a termeket neked, nem feltetlenul mukodik mindig, de eddig en 4 bol 4 x a mediamrktba es 2 x az euronicsba ezzel a taktival az online arert megtudtam venni a termwket
2021. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Igen.

Kisebb ügyben de volt már ilyen kalandom.

Az üzletvezető döntött fél perc alatt.

2021. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!