Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postai csomag feladása Londonba?

Postai csomag feladása Londonba?

Figyelt kérdés
Szóval, eladnék egy laptopot 500.000ft értékű laptopot, egy vásárlónak, viszont Londonba kéne küldenem neki a csomagot. Na az érdekelne, hogy ez pontosan, hogy megy? Mármint, a vám, meg ugy maga a csomag küldés oda ki, mint magánszemély. Tudom kicsit zavaros de lényegebén, minden információ érdekelne ezzel kapcsolatba.

2021. ápr. 20. 20:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ki írtam a kérdést. Simán benéztem volna az egészet, köszönöm nektek.
2021. ápr. 20. 21:25
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

👍👍


Végre egy valóban hasznos kérdés-válasz történet! 😁


A soksok kamusztorik mellet üdítő kivétel.

2021. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Valaki, aki ért hozzá elmagyarázná, hogy ez a pénz visszahívás hogy működik?

Egy banki átutalás után minden igazolás, komolyabb indoklás nélkül vissza tudják venni az összeget?

2021. ápr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Hintalow ***** válasza:

Nem tudják. Paypalon több lehetősège van az embernek, DE!

Az ilyen csalásformáknál soha nem fognak tènylegesen pènzt küldeni, minek kockáztatna, nem ez a cèlja.

Vagy azt csinálják, hogy kamu igazolással, csaló oldalra mutató linkkel próbálják bizonyìtani, hogy a fizetès megindult, de a teljesülèsèhez a bank/paypal az árú elindìtásának bizonyìtásakènt a követőszámot kèri (amit soha nem csinálnának, nem foglalkoznak ezzel)

Igy ha az eladó habira feladja a csomagot, akkor IJ, odaadta ajándèkba.

A másik módszer meg, hogy előre bekèrnek az eladási árhoz kèpest kis összeget "vámkezelèsre" vagy hasonlóra, a vèrszemet kapott eladó meg fizet.

Szóval biztos, hogy a saját pènzüket nem kockáztatják, ingyenpènzt, vagy ingyenárút akarnak csupán.

2021. ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!