Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miert tiltott le az Aliexpress...

Miert tiltott le az Aliexpress? Miért nem tudok üzenetet küldeni?

Figyelt kérdés
Kedvezményt kértem több eladótól, illetve volt akitől ingyen terméket is, mivel nagyon sokat vásároltam a boltjából, de az üzeneteket nem küldte el, ki is írja hogy nem kuldhetek ilyet. Ez 5 napja volt, azóta semmilyen üzenetre nem tudok válaszolni alin. Mi a teendő ilyenkor?

2021. ápr. 21. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk? Írj a supportnak ők majd megmondják.
2021. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Tényleg egyszerűbb lenne a supportnak írni.

2. Másold ide a szöveget amit te elküldenél (természetesen a saját és az eladó neve nélkül, illetve a termék neve nélkül, tehát ne legyen beazonosítható), illetve az Aliexpress-től jövő teljes visszajelzést/"hibaüzenetet". Akkor meg tudom majd mondani, hogy mi lehetett a probléma.

2021. ápr. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te ne üzengess. Te vásárolj!!!

Ezt üzeni az Aliexpress

2021. ápr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!