Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha lenne cirka sacc 15 millió...

Ha lenne cirka sacc 15 millió forintod most, ebben a helyzetben, mit tennél vele?

Figyelt kérdés
Befektetnéd? Vállalkozást indítanál? Ha igen, milyet?

2021. ápr. 25. 19:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
86%

1. Szexbaba

2. Ford mustang (1966)

3. Európai körút vonattal

2021. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
86%
Újrakezdeném valószínűleg Kanadában.
2021. ápr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 nagygabo71 válasza:
65%

Én mindenképp azt tanácsolnám,hogy fektesd be akár különböző alapokba is, így tudod diverzifikálni a kockázatodat, be tudod rakni értékpapÍrszámlára, vagy TBSZ számlára, ha szükséged van rá, néhány nap alatt hozzá tudsz férni, TBSZ-t felbontani kicsit több idő kb 1 hónap. Szerintem ez azért jó megoldás, mert így értékállóbb marad a pénzed, nem csak a bankszámlán porosodik, de ha szükség van rá akkor gyorsan hozzá tudsz férni.

Remélem tudtam segíteni:) Ha van még kérdésed ezzel kapcsolatban írj:)

2021. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
94%

-2 millió btc vagy eth miner telep

-3 millió telek

-10 millió mobilházak(kiadásra)


Ha passzív jövedelem kiépítéséhez szeretnék jutni(:

2021. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
96%
#24: mobilházAK? Milyen mobilház az, ami kevesebb, mint 5 millió Ft-ból kijön lakható állapotra, amit utána ki is lehet adni? Meg hol 3M Ft egy közműves telek, ahol normális, fizetőképes bérlőket találsz?
2021. ápr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem vennék valahol egy lakást vidéken és kiadnám. Vagy építenék a meglévő telkemre egy kis házat.
2021. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!