Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudnátok megbízható kriptovalu...

Tudnátok megbízható kriptovaluta tárcát ajánlani ahol nem csak tárolni hanem esetleg váltani is lehet kriptovalutákat?

Figyelt kérdés
Szeretnék kriptovalutát vásárolni, váltani ehhez szeretnék ha van esetleg magyar nyelvű kriptovaluta tárcát létrehozni.

#kriptovaluta tárcák
2021. ápr. 29. 03:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Angol orakba kene a penzt rakni nem cryptoba
2021. ápr. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na ilyen tarcat a budos eletbe ne keress :) egy valto legyen valto egy tarca tarca... Am vannak hasonlo hot walletek pld exodus stb de ezekbe en nem bizok es nem is magyarok. Miert nem jo neked hogy tozsden valtsd a cryptot mint minden normalis ember?
2021. ápr. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2-es válaszadó, köszönöm az értelmes választ!


Sajnos nem vagyok nagyon otthon a kriptovaluták világában. Bitcoint szeretnék vásárolni egy passzív jövedelemforrásba való befektetés céljából. Ha a tőzsdén vásárolok kriptovalutát, mondjuk bitcoint azt át is tudom utalni más helyekre?

2021. ápr. 29. 10:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha rendes crypto tozsden veszed akkor igen. Pld coinbase/kraken. De kis osszeget inkabb ne utalgass, hagyd bent nyugodtan tozsden
2021. ápr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 4-es a válaszod!


Esetleg a Blockchain capital nevű oldalt ismered ez is alkalmas erre?

2021. ápr. 29. 10:26
 6/9 anonim ***** válasza:

5#

Az általad említett oldalról még nem hallottam, de én nem ajánlom. A korábban említett két váltó tökéletes, illetve ide cenném én még a poloniexet, illetve a binance-et is.

Ne kockáztass feleslegesen noname váltókkal. Nincs semmi értelme.

Én binancet használok. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Én kb 1 m ft-nyi kriptót merek is az oldalon tartani. A többi ledger nanón van. Az a tuti😀

2021. ápr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os, köszönöm a válaszod!


Igen, a másik amit még nézegettem a binance, valószínűleg akkor ennél maradok és ez kompatibilis is a rendszerrel amit passzív jövedelemforrásként használnék majd.

2021. ápr. 29. 12:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi az a rendszer, amit passzív jövedelmforrasként említesz?
2021. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy automatizált robot által végzett marketing alapú értékesítés.
2021. ápr. 29. 14:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!