Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valakinek sikerült itt két-hár...

Valakinek sikerült itt két-háromszáz ezer forintos tőkéből a tőzsdén szép lassan gyarapodni?Pl egy év alatt megduplázni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 29. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Igen, kb mindenkinek aki cryptoba / GME-be / teslaba fefeltetett az elmult 1 evben
2021. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Egy év alatt duplázni azért eléggé nagy szerencse volna.

Évi 15%-os hozam mellett (ami eléggé nagy) is 4 év volna megduplázni.


Azt a 2-3kiló forintot érdemes volna vállalkozásba vagy tudásba fektetni (amiből vállalkozást csinálsz) és a megtérülése jóval nagyobb is lehet.

2021. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

“Egy év alatt duplázni” ilyen kis összeget, abban semmi szerencsefaktor nincs. Ekkora összeget pl. forexen-indexekkel-nemesfémekkel-nyersanyagokkal kis hozzáértéssel simán meg lehet duplázni pár nap, de akár pár óra alatt is. S ez nem szerencse kérdése.


Szerencsefaktor akkor játszik, ha pl. 1 órán belül duplázza meg valaki (vagy veszíti el).


Én ennél sokkal nagyobb összeget nagy tőkeáttétellel négyszereztem két perc alatt.


Na az szerencse volt...

2021. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem itt az embereket tényleg.


2es válaszoló teljesen reálisan leírta a dolgokat és 84%-os a válasza.


3as válaszoló bekamuzott valamit - kitérek a kamura - és kapott 92%-ot.

sántít amit mond a 3-as több okból: "pár nap/pár óra alatt lehet duplázni" elmondása szerint. Hát akkor egy hónapban szerintem megkeresne annyi pénzt mint más egy egész életében napi 8 órával, multisként...


Nagyon jó látni, hogy a kamu dolgokat így eszik..

HAAA igaz volna se itt lenne, hanem szürcsölné a koktélt malibu egyik nagy villájában.

2021. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

4 es szerinted malibuba nem megy a gyakorikerdesek :)


En egyes vagyok, GME-n csinaltam 123 szazalekot de sajnos mivel tul nagy votl a kockazat csak 1.5M et raktam bele.

Bitcoinon meg kb fogalmam sincs h mennyit de osszessegeben 8x felett.

Sose fogom megerteni a value investorokat :)) miert nem lassak a valuet pont abba ( bitcoin ) amihez hasonlo a vilagon mas nincs is... Mindgy :) nem a kezekert jarok ide hanem mert jol esik h amikor zsidai viktort meg tobbi alapkezelot hallgatom, meg az ok kis sockpuppetjeit akkor tudom hogy mennyire uberkiraly vagyok mellettuk...

2021. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Mennyire überkirály vagy és mennyire leírtad a személyiséged is.


Interneten mindenki azt mond amit akar, de az írása sok mindenről árulkodik a személyiségével kapcsolatban.

2021. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Négyes, ha kicsit képben lennél a tőzsdével kapcsolatban, akkor tudnád, hogy a hármas teljesen korrekten leírta a tényeket. Az már egy másik történet, hogy értelmezni sem tudtad azt, amit leírt.


Ha kicsit képben lennél a tőzsdével kapcsolatban, látnád azt is, hogy a kettes a korlátolt gondolkodása miatt soha nem fog nagyot alkotni. Mint ahogy te sem.

2021. ápr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

7-es

Tételezzük fel, leírta a "korrekt tényeket", oké.

A stílusa eléggé arrogáns, mint ahogy a tied is. Innentől értékét veszti a mondanivalója is. A lekezelő stílust a környezet nem igazán tolerálja, ezért leszel korlátolt :)


Egófényezésen kívül mást nem csináltál most.

2021. ápr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

:)

Ez a gyermeki naivitas...

Menj be egy alapkezelobe/privat tanacsadok koze, meglatod milyen stilus van amikor szazmillios tetelekrol van szo es jancsika a tuti otletevel mar 20 szazalek bukoban van... A penz beszel a kutya ugat...

Tok jo hogy a hozzad hasonlo emberek akik eletukben nem lattak sok penzt nem korlatoltak :))

2021. ápr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9es: nagyon nagy butaságokat írsz és eléggé lekezelő vagy..

lehetsz büszke az eredményeidre :D köztük a személyiségedre is :D

2021. ápr. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!