Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PayPal-ról szeretném lekérni...

PayPal-ról szeretném lekérni a fizetésem. Innen hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Végre megkaptam az első netes keresetem PayPal-ra :) Ezt a pénzt ezen útmutató alapján kerestem meg (hátha számít a válasznál)


[link]


Szóval megjelent a 21.32 dollár a számlámon, de hogyan tovább? Hogyan tudom lekérni a bankszámlámra? ERSTE EgySzámla számlacsomagom van, ha ez számít.


Köszi!


2021. máj. 4. 09:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Remélem nem fogja :D
2021. jún. 10. 14:33
 12/12 Snowball11 válasza:
A PayPal oldalon regisztrálni kell a bankszámlát, utánaközvetlenül átutalható a számlára a pénz az átutalás bankszámlára menüpont kiválasztásával, itt ki kell választani a saját bankszámlát, amit felkínál első lépésben, majd megadni az összegetamit át szeretnénk utalni, és másnap reggel csilingel a számlán a pénz, évek óta így csinálom, eddig még nem volt gond vele, kivéve, ha késő este indítom a tranzakciót, mert akkor az átfutás miatt lehet, hogy valamikor nap közben, vagy harmadnap reggel jelenik meg a számlán a pénz, eddig még mindig megérkezett a pénz a számlámra, szinte biztosabb mint egy hagyományos banki utalás, vagy ahhoz hasonló, csak kicsit hosszabb az átfutás, mert nincs azonnsli jóváírás, mivel nemzetközi utalásról van szó, mert a paypal európai székhelye luxemburgban van.
2023. júl. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!