Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A csomag elveszhet a postán...

A csomag elveszhet a postán úgy hogy már fizettem érte?

Figyelt kérdés
rendeltem egy nyakláncot, már itt kellene lennie. Magyarországra beérkezett. azonban azóta nem tudok róla semmit. esetleg valahol lehet érdeklődni róla? pénzvisszatérítés nem volt rajta...és nem volt egy olcsó

2021. máj. 4. 13:16
 1/3 A kérdező kommentje:
nagyon hálás lennék ha valaki tudna segíteni.
2021. máj. 4. 13:17
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod a küldemény azonosítóját (ezt a feladó meg tudja mondani), akkor a posta.hu oldalon tudod követni, hogy merre jár a csomagod, ha az országba már beérkezett. Esetleg fel is lehet hívni a Postát, hogy mi van már, persze ehhez is kell tudni az azonosítót.

Ha egyszerű levélként adták fel, és nincs azonosító, akkor sajnos így jártál.


Ha nem a posta hozza, hanem valamelyik futárcég, akkor nem tudom, hogy hol lehet utánanézni a csomag állapotának, de gyanítom, hogy mindenhol van erre megfelelő felület, vagy ha más nem, telefonba elmondják.

2021. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
El. Ezert jott letre sok sok ideje mar a fosta oldala... Kar h leallitottak az oldalt. Nekem online rendelt telefonom tunt el a postan
2021. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!