Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik tőzsde szimulátor...

Létezik tőzsde szimulátor program, ahol lehet gyakorolni igazi pénz nélkül?

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Beírtam a google-be, kidobott egy rakat találatot.


Nem, azt hiszem nem létezik, csak a google téved

2021. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen. Pld etoron is lehet ilyent
2021. máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyébként a szimulátor nem működik igazán jól. Ugyanaz, mint a pénz nélküli póker tanító appok, ahol simán bemondod az all in-t.


Teljesen másként viselkedsz, már döntéseket hozol meg, amikor pénzről van szó, és mást, amikor csak játék.


A szimulátorban könnyű bevállalni egy 10 milliós pakkot valami small cap részvényre, aztán keresni rajta 20%-ot egy hét alatt, a szimulátorban a vesztes pozit pillanatok alatt dobod, nem törődsz vele, hogy most buktál el 1-2 milliót, a valóságban meg ülsz rajta, hogy hátha visszamegy.

2021. máj. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

[link]


KORLÁTLAN demót ad, a demóhoz megadsz 1 ímélt, és 1 jelszót és már csinálhatod is 10 millió ft-al indul ami ha 1 szint alá megy, újra töltődik. , teljesen magyar , van hozzá mobil kliens-

2021. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tegnap megtaláltam ezt a plus500 demót és egy nap alatt sikerült 232 ezer forintot keresnem.

Azt vettem észre, hogy az arany árfolyama nagyon a padlón van, gondoltam innen már csak felfele megy, szóval felraktam rá 50 ezret és be is jött, nyertem 30 ezret.

Utána az olajjal is eljátszottam ugyan ezt, 65 ezerért vettem olajat, ami kamatozott 202 ezret.

2021. máj. 6. 14:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Ugye vagod h az szamit hogy hany szazalekot csinalsz? Nem az hogy mennyi penzt. Foleg demo szamlan... Hiaba jon 200.000 ossze ha 100.000.000 a befektetett ozszeg. Az 0.2 szazalek... Ha meg 100.000-bol csinalod az mar szep teljesitmeny, gratula
2021. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

50 ezer forintból csináltam ennyit.

Úgy csináltam ahogy élesben is csinálnám. Nincs 10 millió forintom. Élesben is max 50-100 ezret raknék fel, ennél nagyobbat nem mernék

2021. máj. 6. 14:15
 9/14 anonim ***** válasza:

És mit tettél volna, ha beesik 10%-al rögtön, másnap megint, és pár ilyen nap után 10 évig lent is marad?


Tudod, amit most csinálsz, az megint ugyanaz, mint a póker. 1 partiban a világbajnokot is meg lehet verni, elég, ha te kapsz 4 ászt, ő meg semmit. Egy estét tekintve már nem fogsz jól kijönni.

2021. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Kérdező, ésszel! én is demózok de nekem a mesterek face csoportba élből azt mndták, úgy csináljam mintha a valós pénzem lenne, és n em észnélkül mer a plus adott 10 millát.



amúgy megfelelő keresésre a google is ad találatokat kifejezetten tőzsde szimulátorra.


[link]



de én nekem van a capitalon és a pluson demó, az pont jó .

2021. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!