Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nagyértékű készpénzes vásárlás...

Nagyértékű készpénzes vásárlásnak mi a "protokollja"?

Figyelt kérdés
Tekintve, hogy még mindig nem létezik Orbáb arcképes 50 ezres bankjegy, hogyan szokás, vagy hogyan illik nagy összeget fizetni készpénzzel? Példának okáért, mondjuk 5 millió forintért vesz az ember egy (használt) autót. Az 250 darab bankjegy minimum. Egyes állatfajoknál biztos menő az, hogy a bőrdzseki belső zsebéből előcsapják a gurigákat, de van ennek valami kultúráltabb formája? Hogyan szokás átnyújtani nagyobb összegeket? Egyszerűen kihajtva egy stócban, mintha a teszkóban fizetnél 10 ezret? Vagy valahogy kötegelni?
2021. máj. 6. 17:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Orbán*


Remélem nem küldik rám a TEK-et, amiért elírtam. :/

2021. máj. 6. 17:43
 2/12 anonim ***** válasza:
Gumizd össze milliónként.
2021. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
A valódi kultúrált formája a banki átutalás.
2021. máj. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Utalod. 10 milla alatt azonnal teljesül.


Aki nekem kp-re akarna eladni 5 milliós autót, attól inkább nem venném meg.

2021. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez is opció nyilván. Azt hittem, hogy magánszemélytől való vásárlásnál készpénz szokott lenni az általános.
2021. máj. 6. 18:34
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
En keszpenzt biztos nem adnek hasznalt autoert. De hat kinek mi... Nem hiszem h ebbol problemazna az elado, ha igen akkor menekulni kell
2021. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nylonzacskóban 5forintosok azoknak akik “csakkészpénzbenlehetfizetni” típusú gazdasági szereplők.
2021. máj. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Azt hittem, hogy magánszemélytől való vásárlásnál "

Hinni a templomban kell...

2021. máj. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Készpénzért használt biciklit szoktak venni, nem sokmilliós autót...

Egyébként ha ragaszkodsz hozzá, egy borítékban add át, az a legelegánsabb megoldás.

2021. máj. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
tökmindegy hogyan adod át, mert ugyis megszámolják...
2021. máj. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!