Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Crypto hodlerek, milyen...

Crypto hodlerek, milyen coinokat/tokeneket tartotok?

Figyelt kérdés

Érdekelne így anonim, hogy ki milyen coinokat tart, és meddig?

Illetve az én portfóliómról is leírhatjátok a véleményeteket, idén februárban szálltam be és terveim szerint 8-10 évig (vagy valami brutál váratlan eseményig) nem nyúlnék hozzá semmiképp.

BTC: 1050$

ETH: 825$

ADA: 400$

LINK: 178$

XLM: 167$

LTC: 123$

UNI: 119$

ATOM: 102$

MATIC: 95$


Alapvetően a BTC-ETH-ADA hármas az amihez nem nyúlok, ezekbe pakolgatok be "kintről" 40-50 dollárokat amikor épp van valami durva dip. Illetve a többi altból rakom be a profitot ezekbe, ha épp valamelyik alt fent van, a fenti hármasból meg valamelyik éppen lent.

Szóval nem trade-elgetek már, az elején még elkapott a hév, de nagyon sok időt meg energiát felemésztett, hogy mindig jókor, jó projektbe szálljak be, így marad a HODL és alkalmanként egy kis trade, ha valami kínálkozik.



2021. máj. 7. 02:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Hiányoztál portfólió.
2021. máj. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most btc, eos, ether, es tezos van. 70k usd btc, 15k usd ether, 8k usd eos, 1k usd tezos. Soknak tunik, de mar evek ota vasarlok, osszesen 7 milliot raktam bele es most itt jarok. Mar millioszor megkaptam hogy lesz siras, hat oszinten megmondom volt is, azert mert nem vettem tobbet meg 3000 dollaros bitcoin arfolyam mellett...
2021. máj. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2: nekem is van több mint 100 btc-m van régen vettem és password van a fileon amiben őrzöm :):):):)


Btc-m van 15e USD, etherumbol 20 darab az árát nem tudom Ada 7000, Litecoin van 500 db.

2021. máj. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
(Hát utsó a bitcoin most kb 56 ezer USD úgyhogy ha több mint 100 van akkor fejszámolás nélkül is beláthatjuk hogy nem csak 15 ezer USD értékben van btc-d)
2021. máj. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sztem 3 as arra gondolt hogy azokat a coinokat mar nem eri el a jelszo miatt. En biztos ejjel nappal probalnam feltorni azt a jelszot :)
2021. máj. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5: jól tudod. A mennyiségre nem emlékszem volt 180-190 darab, valamikor 2013 körül jó ára volt akkor beváltottam elég sokat. Azt a többi maradt (bőven 100 felett) a kódot felírtam a termosztát belsejébe, azt mikor a fűtést javítottuk leszedtem és elfelejtettem hogy ott van.

Szóval kidobásra kerult, nem is foglalkoztam vele. azt amikor haverom szolt hogy külföldre költözik mert felesleges dolgoznia többet, mondom ezt megnezem.


A bitstampos account megvan, ott majdnem 1 btc megvan, de a többi abban a crypted fileban.


Hát így jártam. Akkor szétvertem a laptopot mert nem tudtam a kódot, most már csak röhögök rajta, ez ilyen.

2021. máj. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnallak 6 os, nagyon sok helyen olvastam mar hogy tobben zartak ki magukat igy a penztarcajukbol. De nezzuk a dolgok jo oldalat, masoknak ez altal tobbet er a penze :)
2021. máj. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én csak coin darabszámban tudom, BTC 0.044 BCH 0.2 BNB 3
2021. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

6-os ismerős érzés.

Én nekem volt 4 millió DOGE coinom, amit ha nem adtam volna el januárban már simán dollármilliomos lennék. Ezt nem könnyű feldolgozni, pszichiáter kezel.


A kérdésre pedig :

XOR

KSM

DOT

ETH



ezeket hosszú távra terveztem.

A kusamáimat pont egy éve vettem darabját 6 dollárért. Szépen néztem ahogy a 3000 dolláros befektetésem felment a sokszorosára. Ma körülbelül 90 millió forintot(300,000 usd)-ot ér.Azt hiszem tartom őket amíg 1000 dollár lesz az áruk, aztán eladom őket.

A többi is még innen legalább 3x-ig tartom.

2021. máj. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

CKB: 74%

XVG: 23%

BNB: 3%

2021. jún. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!