Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PEMÁP ot szeretnék venni kb...

PEMÁP ot szeretnék venni kb 25 ezer euró értékben.Forint készpénzben van meg rá a keret, Mi a legköltséghatékonyabb módja a megvalósításnak?

Figyelt kérdés
Pl. Correct change ben váltom euróra, ha odaszólok hogy lehet e? Aztan bebatyogok az Államkincstárhoz nyitni egy értékpapírszámlát, s ott fizetem be az eurót? Kötvényt adnak vagy milyen dokumentumot kapok róla? Lejárat után azonnal visszaköthetem e? Lejárat esetén a kamatos pénzt készpénzben ..euróban.. kifizetik e vagy folyószámlát kell nyitni valahol?

2021. máj. 9. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Befizeted az akármilyen bankszámládra a forintot ingyen. Revolut vagy pl Wise segítségével átváltod a lehető legolcsóbban, amit ott lehetséges. Onnan pedig megveszed ingyen az eurós állampapírt..
2021. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, 9 millát kockáztatsz (főleg amit a Revolutról hallani), 0,5% max 6eFt-ért.
2021. okt. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Mit lehet hallani a Revolutról? Nem kéne az őskorban élni ennyire. Oké neked már minden idegen, ami azután jelent meg, hogy te fiatal voltál, de legalább a saját Revolut használó gyerekedtől vagy más modern dolgokkal képben lévő emberektől tanulhatnál.
2021. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
#3: pedig igaza van, én is számos esetet olvastam ahol a revolut zárolta a számlát. Csak azért mert trendi még nem biztos, hogy jó. Persze, kis pár ezer forinttal el lehet bohóckodni, arra tökéletes. Több milliót én se mernék arra tenni.
2021. nov. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!