Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Indul a kriptolaz, ideje venni?

Indul a kriptolaz, ideje venni?

Figyelt kérdés
Ti vesztek vagy eladtok a mostani arfolyamon?

2021. máj. 14. 12:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
6%
#10 az hát... kriptob**ik tolják, hogy ez az évszázad biznisze.. máshoz úgyse értenek, csak a szerencsevadászathoz.
2021. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
70%
#11: kissé mintha zsémbes lennél, haragszol a többiekre, mert te kimaradtál? :)
2021. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
61%

@16:37


Nem én vagyok akinek címezted a kérdést de válaszolnék helyette is. Szimplán unalmasak már ezek a krypto-troll kérdéseket.


Feltesz egy ilyen kérdést hogy

"Indul a kriptolaz, ideje venni?"

aztán meg

"folyamatosan durr be cryptoba megy mar evek ota minden honapba :)"


Nekem gyanús hogy egy kanyija nincs a kérdezőnek se kriptóba se semmibe, csak élvezi hogy provokálhatja a jónépet...

2021. máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
9%

Nem értek egyet az előttem szólókkal: én igenis elhiszem, hogy folyamatosan nyomja bele évek óta, minden hónapban a félrekuporgatott 5000Ft-okat, persze hó végén már csak vajas zsemlére telik.

És nem, egyáltalán nem irigylem, hogy mikor végre tényleg forintra váltja a kriptóit, akkor hála az égnek tényleg be tud ülni a McDonaldsba és végigeszi az egész menüt, életében először. Egészségükre!

2021. máj. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Megy itt az irigyseg rendesen, hinni barmit hihettek, mar eleg régóta cryptozok volt amikor tenyleg 5000-10000 forintnyira vettem, azok voltak a szep idok... Az akkori 5000 forint most 100.000-et er :) de persze ezt nem kell elhinni. Csak veszteni lehet a cryptoval a gyakori szerint akkor is, elvileg 4-5 eve is rekord magassagokba volt, nem mehetett mar akkor tovabb :)) osztan az aki most vesz az egyenesen hulye...
2021. máj. 14. 17:55
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Tehát feltettél egy kérdést, amire a választ te magad is tudtad.

Mi okból? Mi volt a cél?

2021. máj. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Azt kerdeztem ti mit csinaltok :) latom h a crypto nem a te asztalod de hogy az olvasassal is gondok vannak...
2021. máj. 14. 18:08
 18/25 anonim ***** válasza:
79%

Rendben akkor válaszolok.


30ezer Ft volt az Eth mikor először megfordult a fejemben hogy venni kéne. Gondolkoztam, gondolkoztam, aztán végül nem mertem bele vágni. Persze láttam hogy emelkedik, de mindig az volt a fejemben hogy mi van ha akkor törik majd le, mikor én veszek, és aztán ott maradok a hoppon. Nincs mese, egyszerűen nem nekem való ez a hazárdírozás, a kiszámítható dolgokat szeretem. A másik hogy egyszerűen nem bízok a platformokban. Ha bármi bajod van, nem tudod kivenni a pénzed akármi, ott van egy email amin kontaktolhatsz aztán jó napot. Vagy segítőkészek lesznek vagy nem. Ha bármi visszaélés miatt kár ér, milyen hatósághoz fordulhatok? Kb mehetek a sóhivatalba, mert azt sem tudják még hogy eszik-e vagy isszák ezt az egész kriptó világot. Ahogy mondtam nem nekem való ez az egész.


Persze értem hogy ezzel sokan jó pénzeket kerestek, viszonylag egyszerűen, hát ügyesek voltak, élvezzék a sikerük gyümölcsét. Meg vannak akik beszálltak valami shitcoinba aztán esetleg soha nem fognak még csak 0-ra sem kijönni. Csak azok ezt nem reklámozzák.


Én így állok ehhez a történethez, nyilván nem leszek kripto-milliomos, de se idegem, se affinitásom nincs az egészhez hogy bújjam a chartokat és azon agyaljak hogy mikor vegyek mikor adjak el stb...


Remélem kielégítő volt a válaszom.

2021. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Teljesen korrekt valasz koszonom szepen, nem mindenkinek valo a kockazat tokeletesen egyetertek veled ebben. A counter party risket lehet csokkenteni cold wallettel, meg sajat wallettel meg miegymassal de nem lesz 0 az teny. Szerintem minden cryptos megegeti magat shitcoinokkal, de ilyen ez, reszveny tozsden is ugyanez van, semmibe se kulonbozik ilyen szempontbol. Ott is van pump and dump is, jol meno cuccok is tokeattet is, riziko is, counter party risk is. De megertelek. Sok sikert neked is mindenhez :)
2021. máj. 14. 18:52
 20/25 anonim ***** válasza:
79%

#13: szerintem inkább akkor csinálja ezt az ember, amikor szeretné hogy kérdezzék a kriptóról, mert sikeres volt benne, és menőzni akar vele.


És az utóbbi hónapokban iszonyat pénzeket lehetett keresni, aki jókor jó helyen volt, ez egy tény. Elég ha 500e Ft-ot beleraktál, simán kiesett a másik oldalon 50M...

2021. máj. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!