Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki szerint milyen kriptovalutá...

Ki szerint milyen kriptovalutát kell venni ma?

Figyelt kérdés
2021. máj. 14. 16:52
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

9-es Jo hogy mondtad hogy 200 féle van. 2-3000 féle van igy legalább tudom, mennyit ér a válaszod.


10-es 200 ezerből 3 év alatt másfél milliot csináltam, minden hozzáértés nélkul. akkor képzeld mennyit csináltak belőle mostanában akik értenek is hozzá.

2021. máj. 14. 18:13
 12/31 anonim ***** válasza:

"200 ezerből 3 év alatt másfél milliot csináltam"


Én meg 300 forintból 1 nap alatt csináltam 1 milliót, minden hozzáértés nélkül. Lottót vettem.

2021. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Sushiswapot es omg networkot vettem tegnap es ma. Meg van egy order beteve omgre. Litecoinnal nem lohetsz melle, ltc/eth arfolyam rekord alacsonyan van biztos fel fog menni iden valamikor.
2021. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
köszi ez jó tipp. 12-es nem is 300 Ft a lottó
2021. máj. 14. 18:36
 15/31 anonim ***** válasza:
Azt nem mondtam hogy most a portfoliom szignifikans resze ltc-be van a fent emlitett ok miatt
2021. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
11. látod ez a baj... olyanok hiszik magukat okosnak, akik még olvasni se tudnak. És azt hiszik, hogy azért mert 3 év alatt 1,5millió lett a 200ezrükből, azt ők "csinálták", mert ők aztán nagyon értenek mindenhez, de azért a gykn kérdezik, hogy vajon mit vegyenek.
2021. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
30%
16 inkabb incelkedj mashol :) ajanlom a tini parkapcsolatok kategoriat. Olvasd vissza a kerdeseket bitcoin temakorben, ha jol emlekszem 2012-es az elso ilyen kerdes. Teljesen korrekt valaszok is vannak, szoval voltak es lesznek itt olyanok akik ertenek hozza, persze sajnos olyanok is akik csak annyira ertenek barmihez mint te... Bocs hogy lenezlek, tul sokat ketestem mar cryptoval ahhoz hogy a magadfajtakat barmire is meltassam
2021. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%

"értenek" mit értenek azok a nagy szakik, akik olyat képesek leírni, hogy "csináltak" 200eFt-ból akármennyit, miközben a gyk-n kérdezik, hogy mibe fektessenek? Valaki valamit böfög twitteren, vagy akárhol és zuhan/emelkedk az adott kriptovaluta. Ehhez ám nagy szakértelem kell.

A hozzád hasonló milliomosokat meg különösen imádom, mindig jót nevetek, amikor látom az ilyen tizenéves álmodozókat, akik azt hiszik, ha ők azt írják a gyk-ra, hogy milyen rengeteget kerestek bitcoinnal, vagy akármivel, akkor majd az emberek ájuldozni fognak tőlük és imádkozni fognak hozzájuk, hogy mondják el fantasztikus technikájukat.

Mint tudjuk a gyk-n mindenki minimum tízmilliomos, de inkább milliárdos. Vagy kriptotőzsdézésből, vagy burkolásból.

2021. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
#18: Fodrászokat kifelejtetted
2021. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Azért csináltam 200 ezerből másfél milliót mert betartottam bizonyos szabályokat.


A 17 es meg azért csinalt többet mert nálam sokkalta jobban ért hozzá.

2021. máj. 14. 20:31
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!