Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik online bróker a legjobb...

Melyik online bróker a legjobb (Magyarországon)?

Figyelt kérdés

Vagyis olyan brókert keresek, amelyik megbízható, de nem túl nagy összegért dolgozik.

Főleg az amerikai tőzsdén szeretnék részvényeket venni 1-2 milláért (HUF), de kisebb mértékben máshol is.

Melyik brókert (bankot) ajánlanátok és miért?

A Random Capital és eToro-ról mik a véleményetek vagy épp a Revolutról?

Köszönöm.



2021. máj. 16. 15:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
kérdező: 100 ember véleménye egy többszázezer/millió ember által használt szolgáltatásról nem túl releváns. De egyébként véleményt kértél, kaptál, ha nem tetszik az a te dolgod, akkor miért kérdezel.
2021. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10. a közvélemény kutatások is 1000ember válasza alapján mondják meg mit gondol 10millió. Tudod, statisztika...
2021. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, a kérdésedben foglaltak alapján valószínűleg a RC a legjobb választás. Olcsó és biztonságos. TBSZ-számla esetében full adómentesen tudsz kereskedni.


Ha esetleg újra megnyílna a lehetőség T212-re regisztrálni, akkor az lenne a legjobb, bár ott nincs TBSZ, viszont lényegében ingyenesnek tekinthető, s nagyon profi a telefonos app.

2021. máj. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ.
2021. máj. 17. 08:26
 15/17 A kérdező kommentje:

Ha már feltettem a kérdést, én ezeket találtam a legjobbnak:

1. Revolut-on keresztül (alacsony díjak, bankkártyás befiz. stb.)

2. Degiro v. Random Cap.


Szerintetek?

2021. máj. 19. 07:41
 16/17 anonim ***** válasza:
Most komolyan megkérdezed mégegyszer? :)
2021. máj. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem komolyan..

Nem mindenkihez szól az egyszavas kérdés.


Csak véleményt vártam (várok) az általam felállított listához.

De nem mindenkitől..

2021. máj. 19. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!