Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyilvánitanátok erről véleményt?

Nyilvánitanátok erről véleményt?

Figyelt kérdés

"Kriptomi

Pi Network

Tiltás

2021. május 19. 00:41

Az üzenet:

Szia!

Szeretnék bemutatni neked egy nagyszerű lehetőséget, ami teljesen ingyenes:


A PI NETWORK telefonos alkalmazással Pi kriptovalutát tudsz bányászni ingyen és egyszerűen. Az alapítói három Standfordon végzett illető: Dr. Nicolas Kokkalis, Dr. Chengdiao Fan, Vince McPhillip, akik 2019-ben indították útjára a projektet.


A projekt célja, hogy elterjedjen a kriptovaluta használata a mindennapi életünkben és hogy bárki számára lehetőséget biztosítson a Pi gyűjtésére korlátozott ideig.


A Bitcoinnal ellentétben a Pi bányászása nem terheli meg a környezetet, mivel nincs szükség nagyon erős bányászgépekre hozzá, csak egy telefonra. A bányászást a felhőben végzi, így a telefonod erőforrását sem használja. Ezenkívül sokkal olcsóbb és sokkal gyorsabb tranzakciókat fog lehetővé tenni, mint a Bitcoin, emiatt óriási benne a potenciál. Ráadásul mostanra lassan 18 millióan használják ezt az alkalmazást, ami nagyon nagy szó!


A Pi Network alkalmazást a GOOGLE PLAYRŐL vagy az APP STORE-BÓL letöltheted, viszont a regisztrációhoz szükséged lesz egy meghívó kódra!


>>>MEGHÍVÓ KÓDOM: siptam


Hogyha az enyémet használod, akkor rögtön +1 ajándék Pi kriptovalutában részesülsz, bányászás közben pedig 25%-os bónuszt szerzel amiatt, mert mindig aktív vagyok!


Érdemes tényleg olyan ember meghívókódját használnod, aki folyamatosan aktív, különben sok bónusztól esel el.


A Core Team folyamatosan fejleszti a projektet, (nemrég jelent meg a Pi Browser alkalmazás) terveik szerint év végén a tőzsdére fog kerülni, mikor nagy valószínűséggel megszűnik a gyűjtési lehetőség. Ekkor ennek a kriptovalutának már valódi értéke lesz, amivel vásárolhatsz, illetve kriptotőzsdén kereskedhetsz is.


Összefoglalva, ez egy nagyon ígéretes projekt, amivel semmi vesztenivalód nincs. Töltsd le a telefonodra az alkalmazást, próbáld ki (nyomd meg 24 óránként a gyűjtés gombot), hogy ne bánd meg a jövőben azt, hogy elszalasztottad ezt a lehetőséget.


Ezenkívül ajánlom az alkalmazáson belüli chatet, valamint a "Magyar Pi Közösség" nevű Facebook csoportot, ahol minden felmerülő kérdésedre választ találhatsz.


Válaszol

Töröl

"


Szerintem alapjáraton túl szép hogy igaz legyen, nincsen semmi se ingyen és minnél több embernek van fedezet nélküli valutája a logika szerint annál értéktelenebb nem?

A felhasználó az üzenetek elküldése után törölte magát. Erős csalás szagot érzek.


2021. máj. 19. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Erősen.

Kaptam én is, ezeket azonnal törlöm.

2021. máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is kaptam, ez olyan, mint az MLM-es, aki rendszeresen betalál itt a hülyeségével.
2021. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!