Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet termékkuponokhoz...

Hogyan lehet termékkuponokhoz hozzájutni?

Figyelt kérdés

Gyógyszertárban szoktam bőrápolási termékeket venni, néha rákérdeznek, hogy van-e ilyen-olyan kuponom. Soha nincsen sajnos. :D


Itt GYK-n is látom, hogy emberek Glamour-napokon, stb. vásárolnak meg sok terméket.


Az volna a kérdésem, hogy:

1) Milyen kuponok vannak? Milyen visszatérő akciónapok vannak? (Minden lehetőség érdekel, teljesen tudatlan vagyok. :D)

2) Honnan lehet értesülni ezekről?

3) Hogyan lehet a kuponokhoz hozzájutni?


Az a gond, hogy én addig fektetek nagy energiát a termékbeszerzésbe, amíg keresem valamilyen problémára a megfelelő terméket. Ha megvan, működik, és a probléma megszűnik, akkor az egész téma - a beszerzéssel együtt - csak rutin marad számomra, és élem tovább az életemet. (Tehát nem olvasok oldalakat, hirdetéseket, fórumokat a termékekről, ezért nem is nagyon jutnak el hozzám aktuális infók pl. akciókról.)


De kezdem belátni az új problémát: el kell sajátítanom a gazdaságos beszerzés művészetét. Mit tegyek? Mik az "alapok"?


Köszi a válaszokat!



2021. máj. 22. 12:57
 1/1 A kérdező kommentje:
Áttették a kérdésemet az üzlet és pénzügyek kategóriába, jogosan, csak azért hozzátenném (bár biztosan a kérdés leírásából is kiderül), hogy engem kifejezetten a szépségápolási termékkuponok és akciók világa érdekel. Ezeket pedig talán jobban ismerik a szépség és divat kategóriában fórumozók. Köszi előre is a válaszokat!
2021. máj. 22. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!