Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Magyar Postán kívül jelenleg...

A Magyar Postán kívül jelenleg milyen szállítási módok, futárcégek vannak kisebb dolgok postázásához?

Figyelt kérdés

PL: ruhák, apróbb tárgyak.

Címkét nyomtatni nem tudok.

Bankszámlám van.

Bankkártyám nincs.


A legjobb az a megoldás lenne, ha házhoz tud jönni felvenni a csomagot a futár és persze minél olcsóbb annál jobb.



2021. máj. 22. 20:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A szállítást belföldön belül gondoltam.
2021. máj. 22. 20:26
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Az a baj, hogy a posta a legolcsóbb, de lehet gls, ups, dpd, express one, meg még sok más.
2021. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
En foxpostot hasznaltam tobbszor, ha van automata a kozeledben eleg kenyelmes. Elore online meg lehet adni cimet ami lehet hazhoz vagy masik automata, utana csak berakod automataba csomagot cimke nelkul es reszedrol letudva.
2021. máj. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én belföldön Foxpost automatában adok fel csomagot, külföldre GLS, ők házhoz jönnek, de ha lenne csomagautomatás megoldás külföldre, azt választanám.


Azt nem tudom Posta ezekhez képest mennyi, de nem is érdekel, mert ha fizetnének sem kockáztatnám a csomagot egy megbízhatatlan cégnél. Így is szívok a hivatalos levelekkel, amikről sok esetben még értesítő sem érkezik...

2021. máj. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Házhoz jön és olcsó?

Valamelyik igényt húzd ki.

2021. máj. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Foxpost jó, GLS, DPD... Stb futárcégek. Mondjuk náluk se mindegy, hogy egy-egy dolgot küldesz vagy üzletszerűen kereskedsz, mert akkor egyedi ajánlatot adnak.
2021. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akik lepontozták a 2-es válaszolót ajánljanak nekem megfelelő futárt is!

Csak a Foxpost olcsóbb a postánál, de írtam, nincs bankkártyám. Nem tudom kifizetni a Foxpost automatánál a csomagfeladási díjat, azt ugyanis bankkártyával kell.

Ráadásul automaták messze vannak erre. A kis posta pedig nem vesz be csomagot, mert nem tudják hol tárolni.

A házhoz jövő futárok közül a "legolcsóbb" cég érdekelne. Csak egy csomagot adnék fel.

2021. máj. 23. 21:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Regisztralsz revolutra es 5 perc mulva lesz egy virtualis bankkartyad, par nap mulva meg kipostaznak egy igazit, semmibe nem kerul.
2021. máj. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Majd utána nézek a revolutnak, de bankkártyát azért nem csináltattam eddig a számlám mellé, mert nincs keresetem és így nem éri meg, hogy a bankkártya évi és egyéb díja levigye a számlámon lévő kevés pénzt.
2021. máj. 24. 16:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Pont ezert mondtam revolutot, ott nincs semmi eves/havi dij, kartyat is ingyen kuldik ki.
2021. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!