Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hány százalék jutalékot...

Hány százalék jutalékot szokás adni?

Figyelt kérdés
Építőiparban dolgozom. Egy kollégám dolgozott valahol és ott beajánlott engem egy másik munkára. A munkát meg is kaptam, elvégeztem. Kolléga elvárja, hogy jutalékot adjak az így megkeresett pénzből, mivel neki köszönhetem, hogy megkaptam a munkát. Hány százalékot szokás adni?

2021. máj. 28. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kikötés, én nullát kerek és mellé azt, hogy ne kelljen magyarázkodnom miatta.


Különben 10 százalékot tuti, de hallottam már olyat aki 30 körül kert. Adj neki egy összeget ami neked tetszik és kész.

2021. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nulla.

Cserebe te is ajanlod a te kuncsaftjaidnak.

De ha o igy akarja akkor 10%. Viszont ha olyan munkara adsz arajanlatot amit o "szerez" akkor kalkulald bele az o dijat is. Legkozelebb mar lehet ugy hiv teged dolgozni a kuncsaft hogy a kollega nem is tud rola es szereztel uj kuncsaftot.

2021. jún. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!