Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van értelme a vásárlók könyvéb...

Van értelme a vásárlók könyvébe írni?

Figyelt kérdés

Nem szoktam a vásárlók könyvébe írogatni, de az internetszolgáltatónál van egy srác, aki erőszakosan mindig a legdrágább csomagokat akarja rámsózni. Mondom mindig illedelmesen hogy nem kérek nagyobbat, múltkor amikor Gigabites netre váltottunk valami 40000 forintos csomaggal jött, hogy mekkora kedvezményt kapok rá meg minden. És amikor kisebb csomagot kértem, csak hárított hogy annak úgy sincs semmi értelme. Kb fél óráig tartott elmagyarázni neki a teljes csomag minden tartalmát, ami végül fele árra jött ki.

Amikor meg bemegyek telefont vásárolni, azt kezdi mondani, hogy ezt nem érdemes megvennem, mert csak 64 GB, semmire nem elég, stb...

Ilyen helyen van egyáltalán vásárlók könyve?

És ha beírok lesz valami következménye is??



2021. máj. 31. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinnem hogy nagyon erdekli a szolgaltatot, azert ilyen a stilusa mert jutalekot kap, es azert kap jutalekot hogy ilyen legyen a stilusa. Legyel te is aggresszivabb, en az ilyeneket soha nem hallgatom meg hanem elore kinezem interneten hogy mit akarok es elso szo otan kozbevagok hogy koszonom de engem csak az erdekel amiert jottem semmi mas. Ha megint masrol kezd el beszelni akkor megint kozbevagok elso szo utan.
2021. máj. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én kereskedelemben dolgozom.


Őszintén? Nem sok értelme van.


Csak az üzletvezető szív vele, mert meg kell írni ajánlott levélben a választ és feladni postán.

Többnyire a sablon szövegbe bele van illesztve a problémára valami válasz....


Nyilván emiatt elolvassa, tehát azért kapnak visszajelzést a munkavállalóról, de hogy lesz e következménye, az a vezetőtől esetleg HR vezetőtől függ, ha időnként beleolvas és jogosnak találja.

2021. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Üzletkötők rendkívül agresszívak, nem értem miért érdekel téged a lelki világa máskor csapd rá az ajtót/telefont.
2021. máj. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az zavart, hogy nem tud rendesen kiszolgláni. Azt gondolom normálisan, hogy bemegyek és elmondja a csomagokat. Nehogy már nekem kelljen utánajárni, aztán még győzködni hogy az nekem jó.
2021. jún. 1. 20:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!