Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha a boltban még...

Mi a teendő ha a boltban még az alacsonyabb áron van egy termék, de a webshopban már drágább?

Figyelt kérdés
Egyik sportáruházban kinéztem egy futópadot, ami egy éve hiánycikk. Tegnap még 180 000 Ft volt az áruházban és a webshopban is. Áruházi készlet nem volt, ezért azt választottuk, hogy kifizetjük az áruházban és lerendelik nekünk a webárubázból, de tegnap nem volt nálunk a teljes összeg. Ma visszamentünk, hogy akkor kifizetjük. A boltban még a tegnapi ár volt feltüntetve, a neten viszont 20 000 Ft-ot drágult a termék tegnap óta. Természetesen az eladó azonnal ki is kapta a helyéről az ár cédulát és közölte, hogy mivel fizikálisan náluk nincs készleten, így nem adhatja ide a feltüntetett áron. Nem vagyok jártas a jogban, ezért nem tudom, hogy igaza volt, vagy jól át lettem verve?
2021. máj. 31. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tegnap megvetted volna csak ugy hogy mai fizetessel akkor nyilvan az alacsonyabb aron kene kapnod, de itt nem ez tortent, nem vettel meg semmit se tegnap akkor ne a tegnapi aron akard ma.

Penzvaltoba se tudok odamenni hogy en a tegnapi arfolyamon szeretnek valtani, akkor se ha tegnap mondtam nekik hogy ma jonni fogok.

2021. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg hogy ma vettem volna vagy tegnap hanem hogy a két helyen nem egyezett meg az ár. Nyilvánvalóan azért mert az üzletben nem cserélték ki az ár cédulát a drágulás után. Amikor bementem még az volt kitéve a kiállított darabra.
2021. máj. 31. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem elvaras boltokkal szemben hogy aruhazi es webshop arak egyezzenek, sot, legtobb webshopnal ha van boltjuk ott magasabbak az arak. Mas kerdes lenne ha lett volna keszlet a boltban es azt akartad volna megvenni majd akkor akarnak arcedulat cserelni, akkor lenne alapja a panaszodnak. De a webshopos termekre a webshopos ar vonatkozik.
2021. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék nincs panasz, csak fura volt hogy olyan gyorsan kikapta a papírt, és nem tudtam hogy jogos-e amit mond, vagy sumákol. De akkor megnyugodtam.
2021. máj. 31. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 legközelebb mondjad neki hogy lassan húzza ki a cédulát, hogy ne legyenek ellenérzéseid.
2021. jún. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!