Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » OKJ szakma előny lehet irodai...

OKJ szakma előny lehet irodai asszisztens, adminisztrációs munkánál?

Figyelt kérdés

Pályakezdőként keresek állást, pénzügyi-számviteli ügyintéző OKJ szakmával. Előtte közgazdasági suliban érettségiztem.

Tudom, nem ér valami sokat ez a szakma, diploma többet érne. Nyelvvizsga, ECDL bizonyítvány és jogsi is megvan.

Szerintetek ezek jelenthetnek "pluszt" más jelentkezőkkel szemben?

Nyilván a diplomásokat előnyben részesítik, de kíváncsi vagyok ti mit gondoltok erről.

Jó pár helyre beadtam már a jelentkezésemet (Debrecen), most egy kisebb városba is jelentkeztem irodai asszisztensnek de még semmi választ nem kaptam egyik helyről sem.



2021. jún. 8. 22:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Logisztikai álláshirdetéseket én is sokat látok.

Sok sikert kívánok hozzá!:)

2021. jún. 9. 19:00
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ez így tényleg semmi. Gazdasági diplomával rendelkezőkből is dunát lehet rekeszteni, nem téged fognak felvenni sajnos. Amíg "felfedezed" magad keress teljesen más munkakört, hátha az sikerül. ECDL-t meg tényleg ne reklámozd, egy vezető-főnök máshogy gondolodik erről a papírról, én ismerek olyat, akinek megmondták telefonos interjún, hogy miért gondolta érdemesnek feltűntetésre, inkább ne tegye. Max. 1 mondatban interjún elmondod hogy van, de önéletrajzból hagyd ki, mert komolytalan. Nem az a lényeg hogy sokat írj benne, hanem jókat!
2021. jún. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!