Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A DHL-nél valóban ilyen lassú...

A DHL-nél valóban ilyen lassú a kézbesítési idő Németországból?

Figyelt kérdés
Rendeltem ebay-ről egy kis ékszert, tehát kis levélméretű csomag várható, az eladó jún. 7-én fel is adta, a nyomkövetés kalkulátor alapján majd csak jún. 29-én ér ide Magyarországra. Majdnem 6000 Ft postaköltséget fizettem még rá, létezik hogy tényleg 3 hétig eltart majd, mire a DHL Németországból Magyarországra ki tudja kézbesíteni a küldeményt? Van erről tapasztalata vkinek?

2021. jún. 9. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Max 1 hét szokott lenni.

A postaköltség sem stimmel. 16-17 euróért nem egy bizsu-méretű csomagot hoznak el, hanem egy 5 kilós csomagot.

Egyébként, ha valóban német lenne az eladó, akkor elküldené levélként, kb 5 euróért.

Tehát, az eladód nem németországi illetőségű, hanem valszeg tengerentúli.

2021. jún. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

Biztos, hogy német. De lehet hogy azért ennyi a posta, mert biztosított, vagy ki tudja. Azért durva lenne, ha tényleg 3 hét lenne a kézbesítési idő, a mai világban...

2021. jún. 9. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor arra tippelek, hogy a kalkulátor helytelenül számolt, és már jövő héten megkapod.

Hacsak nem dropshipper az illető. Bár az elmondásod alapján ez nem valószínű.

2021. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16.99 teljesen normál ár a DHL International, külföldi postázás esetén csomagként. a legolcsóbb csomagdij is 13.99 euro a DHL-nél. A szállitási idő meg csak saccolás, megfog előbb érkezni. Amúgy minden csomag alapból biztositva van max 500 euróig. Üdv: egy német postás.
2021. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A mai nap befutott a csomag, úgy hogy eddig tartott. :)
2021. jún. 16. 23:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!